Перетяжка салону автомобіля у Львові. Перетяжка сидінь та руля шкірою — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Інтер’єр салону авто

Автомобіль часто стає для свого господаря другим домом. Однак, незважаючи на те, що сьогодні технології забезпечення безпеки та комфорту зробили крок далеко вперед, стандартні комплектації автомобілів як і раніше не задовольняють смаку своїх вимогливих власників.

Зазвичай тюнінг інтер’єру машини починається з заміни недорогих тканинних матеріалів, з яких виконаний салон, на шкіру. Крім шкіри, сьогодні швидко набирає популярність штучна замша алькантара, з якої традиційно шиють чохли для сидінь або використовують її для оздоблення стелі. На дотик від натуральної замші її відрізнити практично неможливо, зате вона дуже довговічна і відмінно переносить всі чистячі засоби, якими її щедро і регулярно будуть «пригощати» на автосервісах і авто мийках.

Ми пропонуємо:
 • Комплексний підхід до інтер’єру авто;
 • 3D – моделювання салону авто;
 • Перетяжку салону авто шкірою, алькантарою, шкірозамінником або тканиною;
 • Окрему перетяжку руля, панелі, дверних карт, сидінь шкірою, алькантарою, шкірозамінником або тканиною;
 • Ремонт та реставрацію салону автомобіля;
 • Виготовлення барів, перегородок, столів в авто;
 • Обробка елементів салону натуральним карбоном або шпоном;
 • Аква-друк Imeris;
 • Покриття елементів хромом, сріблом, золотом;
 • Виготовлення ексклюзивних значків;
 • Автомобільні штори;
 • Підігрів та вентиляція сидінь.

Карбон або натуральний шпон служить для декору різних елементів салону, таких як вставки, полички, столики і т.д.

Також ми можемо запропонувати аерографію всередині салону, індивідуальні значки, позолоту і інкрустацію стразами swarovski. Однак крім дорогих матеріалів і претензійних малюнків насамперед важливо витримати всі зміни в єдиному стилі, щоб салон автомобіля не став з несмаком оформленою вітриною, єдине призначення якої – демонструвати добробут власника.

Майстерне поєднання різних матеріалів створює неповторний стиль внутрішнього оздоблення автомобіля.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: