Бізнес на колесах. Виготовлення пересувних (мобільних) кав’ярень, кіосків, магазинів та лабораторій у м.Львів. Мобільні кав'ярні. — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Бізнес на колесах

Бізнес на колесах. Виготовлення пересувних (мобільних) кав’ярень, кіосків, магазинів та лабораторій

З кожним роком бізнес на колесах стає все більш і більш популярним видом бізнесу. По-перше такий бізнес приносить дохід за рахунок своєї унікальності, а по-друге, за рахунок мобільності. Немає прив’язаності до певного місця, колосальна економія на орендній платі, ефективна реклама без додаткових витрат – це далеко не всі переваги бізнесу на колесах.

Ми пропонуємо:
 • Виготовлення мобільних авто кав’ярень (кав’ярні на колесах);
 • Виготовлення пересувних пунктів харчування (food truck, кафе на колесах, фаст-фуд на колесах);
 • Виготовлення кіосків і магазинів на колесах;
 • Виготовлення, дизайн та брендування демо-автомобілів;
 • Виготовлення мобільних (пересувних) лабораторій та сервісів;
 • Виготовлення мобільних автосервісів і шиномонтажів;
 • Виготовлення фургонів – мороженика;
 • Виготовлення спецтранспорту будь-якої складності.

Однак є й труднощі. Практично не можливо знайти готовий автомобіль, який відповідає якимсь специфічним вимогам, наприклад, складно придбати готову кав’ярню на колесах, або пересувний фаст-фуд, або мобільну лабораторію. Такі проекти треба виготовляти індивідуально враховуючи при розробці безліч, як технічних, так і маркетингових чинників. І ми готові Вам в цьому допомогти. Для нас немає встановлених рамок у складності проекту. Його може обмежувати тільки Ваша фантазія.

Ми можемо запропонувати клієнту, як варіант рішення «під ключ»: починаючи від розробки концепції, технічного завдання, дизайну і підбору обладнання, і закінчуючи брендуванням і зовнішнім стайлінгом транспортного засобу, так і втілити в життя те, що потрібно Вам з вашим обладнанням і описом того, що треба зробити.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: