Mercedes-Benz S-class W222 - Встановлення та прошивка штатної ароматизації салону -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz S-class W222 – Встановлення та прошивка штатної ароматизації салону
Mercedes-Benz S-class W222 - Встановлення та прошивка штатної ароматизації салону
08.05.2023

Окрім низки робіт які ми виконали у цьому автомобілі в межах facelift-тюнінгу ми також дооснастили його ось такою приємною дрібничкою. Модельний ароматизатор встановлено у бардачку. У спеціальний кронштейн вставляється баночка з парфумом, аромат якого власник може підібрати на свій смак.

Запах парфуму лине з вентиляційних отворів, розміщених попід екраном магнітоли. Головний пристрій було закодовано так, щоб власнику був доступний спеціальний інтерфейс, завдяки якому можна регулювати інтенсивність запаху.

Не усі власники авто знають про подібну опцію, а вона справді зручна. Якщо бажаєте дізнатись, чи можлива реалізація такої опції на вашому авто, звертайтесь до Автостудії “Гараж23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: