Якісна хімчистка автомобіля у Львові. Чистка салону і видалення плям на сидіннях — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка салону автомобіля у Львові

Кожен власник авто хоче, щоб його автомобіль виглядав красиво, акуратно і привертав увагу на дорозі. І якщо зовнішній вигляд автомобіля залежить більше від того, як власник за ним доглядає і стежить, то стан внутрішнього простору автомобіля залежить вже не тільки від нього, але і від пасажирів. Особливо «люблять» бруднити салон діти і домашні тварини.

На перший погляд здається, що досить з певною періодичністю заїжджати на мийку і замовляти там чистку салону. Але така чистка обмежується тільки тріпанням килимків, пилососом і натиранням пластику. Всі плями на обшивці і сидіннях залишаться недоторканими, але, що найголовніше, весь пил і бактерії в сидіннях, під обшивкою і у важкодоступних місцях будуть вашими пасажирами дуже довго. Точніше до того моменту, коли ви приймете рішення зробити хімчистку салону. І не зробити це самостійно або на першій-ліпшій мийці, а зробити це у людей, які займаються цим видом діяльності професійно.

Ми пропонуємо:
 • повна хімчистка салону;
 • передпродажна підготовка.

Хімчистка солона авто в середньому займає один робочий день, плюс ніч, щоб салон просушився. Вартість залежить, як від розмірів авто, так і від матеріалів обшивки салону і ступеня їх забруднення. Дуже важливим, а напевно і основним компонентом, що впливає на якість очищення, є якість миючих засобів, а також саме обладнання яким ця чистка проводиться. Ну і досвід людей, які роблять цю операцію, теж важливий фактор.

Ми використовуємо тільки професійні засоби від найкращих виробників, тому, що тільки вони забезпечують не тільки повну очистку, але і збереження матеріалів салону автомобіля.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: