Поліровка лакофарбового покриття кузова автомобіля у Львові. Усунення сколів і подряпин на фарбі — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Поліровка кузова автомобіля

Поліровка кузова автомобіля у Львові

З часом лакофарбове покриття автомобіля втрачає свій первинний блиск і починає виглядати більш тьмяним. Через деякий час на ньому обов’язково з’являться численні сліди від дрібних камінчиків, подряпини від гілок та інших контактів з твердими предметами, ореоли, отримані під час миття і протирання автомобіля, дрібні тріщини і т. д. Мало того, що це погіршує зовнішній вигляд авто, так з часом це призводить ще й до більших неприємностей у вигляді корозії.

Надати первинний блиск і надовго захистити кузов автомобіля від агресивних факторів зовнішнього середовища допоможе відновлювальна поліровка ЛФП кузова.

Ми пропонуємо:
 • захисна поліровка;
 • відновлювальна абразивна поліровка;
 • передпродажне полірування;
 • полірування перед нанесенням захисної або декоративної плівки;
 • полірування фар;

Відновлювальна абразивна поліровка — це не легкий і технологічно не простий процес. Він включає в себе кілька етапів. Спочатку на першому етапі видаляються смола, подряпини та інші дефекти з поверхні кузова. Робиться це видаленням найтоншого, товщиною в декілька мікрон, шару лаку. Цю процедуру не рекомендується робити без зайвої необхідності і досить часто, інакше лак на кузові стане тонким, а це як ви розумієте негативно позначиться на основних захисних властивостях покриття самого кузова.

Другий етап полягає в покритті кузова автомобіля спеціальними професійними матеріалами, які одночасно реставрують ЛКП і надають йому особливі захисні властивості. При використанні цих матеріалів в результаті полірування лакофарбова поверхня автомобіля не тільки набуває якісний антикорозійний захист, але і можливість відштовхувати бруд, вологу і т. д. Основне значення для якісного проведення робіт із полірування кузова автомобіля має точне дотримання всіх необхідних технологічних вимог. Професійна поліровка проводитися тільки спеціальним устаткуванням, із застосуванням найсучасніших полірувальних складів, паст та восків, які володіють дуже високою ефективністю.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: