Nissan Patrol Y61 - 4х4 off-road підготовка. Комплексний проект тюнінгу позашляховика -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Nissan Patrol Y61 – 4х4 off-road підготовка. Комплексний проект тюнінгу позашляховика
Nissan Patrol Y61 - 4х4 off-road підготовка. Комплексний проект тюнінгу позашляховика
13.11.2022

Роботу по цьому автомобілю сміливо можна віднести до розділу «Комплексний тюнінг авто» – так як автомобіль був обклеєний плівкою, були встановлені силові бампера ARB, встановлена ​​ off-road підвіска OME, виготовлений експедиційний багажник, кузов автомобіля всередині був обшитий рифленим алюмінієм, перетягнуті сидіння непромокаючою тканиною, встановлена ​​штатна навігація, а також інші дрібниці, які відразу і не згадати.

Робота дуже цікава, що дуже важливо всі роботи по автомобілю були сплановані заздалегідь, і відповідно все робилося в правильній послідовності, що вплинуло як на терміни переобладнання, так і на кінцевий результат. Клієнт отримав саме те, що хотів, а ми отримали задоволення не тільки від кінцевого результату але і від процесу роботи.

По Offroad підготовці були виконані наступні роботи:

– Встановлено передній і задній силові бампера ARB. Передній бампер з лебідкою Warn Tabor, а задній бампер з кріпленням під каністру і під запасне колесо.
– Повністю замінена підвіска, на комплект підвіски Old Man Emu;
– Ми замінили резину на Pro Comp All Terrain;
– Виготовлений зовнішній каркас безпеки, який поєднаний знову ж таки виготовленим експедиційним багажником. Варто також відзначити особливість драбини до експедиційного багажника, яка легко, компактно складається і не займає багато місця на самому багажнику.
– Виготовлені пороги;
– Виготовлені бризковики для off-road позашляховика;
– Встановлено автомобільний шноркель ARB.

По освітленню:
– Встановлено фарошукач на експедиційний багажник;
– Встановлено додаткове освітлення по периметру автомобіля;
– Встановлено протитуманні фари на передній силовий бампер.

Зовнішня обробка:

– Автомобіль обклеєний помаранчевою та чорною вініловою плівкою з елементами аплікації;
– Диски пофарбовані порошковою фарбою в чорний матовий колір з помаранчевими елементами.

Всередині автомобіля:

– Підлога автомобіля була покрита рифленим алюмінієм. З’єднання листів здійснювалось за допомогою аргонової зварки з дотриманням герметичності, для того, щоб автомобіль без проблем зміг їздити по воді без шкоди каркасу, а також для більш легкої чистки салону після їзди по бездоріжжю;
– Сидіння автомобіля були перетягнуті спеціальної вологозахищеною кабріолетною тканиною;
– Пластикові елементи декору салону були пофарбовані за технологією аквадруку;

Автоелектроніка:

– Встановлено штатну автомагнітолу на операційній системі Android. Ми також встановили і завантажили програму OziExplorer і встановили растрові карти західної України.
– Встановлено камера заднього виду;
– Встановлено сигналізацію з турботаймером.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: