Штатні автомагнітоли Львів. Штатні мультимедійні системи в автомобіль у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Штатні автомагнітоли

Купуючи новенький автомобіль в автосалоні ми, як правило, замовляємо додаткові опції, але деякі “допи” стоять просто невиправдано дорого! Всім хочеться, щоб автомобіль був максимально укомплектований та зручний у використанні. Одна з найголовніших додаткових опцій, яка відноситься до зручності і комфорту, це аудіосистема в автомобілі!

Але практично всі імпортні автомобілі, які завозяться на український ринок, комплектуються аудіосистемами в більшості випадків можливості яких обмежуються прослуховуванням радіо і підтримкою прослуховування CD/MP3 дисків. У штатних магнітолах часто немає таких корисних і невід’ємних функцій як: читання карт флеш-пам’яті, підтримка Bluetooth, GPS-навігація, підтримка iPhone / iPod. Кращим способом вирішення даної проблеми є заміна штатного головного пристрою на альтернативне головний пристрій.

Замінники штатних магнітол відтворюють більшість форматів аудіо та відео файлів. Так само вони синхронізуються з Apple iPhone, iPod, що дозволяє відтворити треки прямо з плеєра або телефону.

Ми пропонуємо:
 • продаж і встановлення замінників штатних магнітол
 • продаж і встановлення штатних камер заднього виду
 • продаж і встановлення додаткових аксесуарів до штатних головних пристроїв

Всі замінники штатних магнітол обладнані системою GPS навігації, оснащені модулем Bluetooth для підключення мобільних телефонів в режим гучного зв’язку, мають можливість підключення камери заднього виду або інших пристроїв передавальних відеосигнал.

Так само більшість пристроїв оснащені ТВ-тюнером і мають можливість виходу в інтернет.

Опціонально до замінників штатних голів можна підключати датчики контролю рівня тиску в шинах, відео-парктроніки і безліч інших пристроїв.

Найголовнішою перевагою замінників штатних магнітол можна вважати універсальність даних пристроїв: в одному головному пристрої Ви отримуєте цілий мультимедійний комплекс до якого ви зможете підключити будь-які інші пристрої без додаткових витрат на узгодження їх.

Ми пропонуємо товар різних цінових категорій провідних виробників, таких як FlyAudio, PMS, Dynavin, Phantom, RoadRover і nTray.

Так само ми пропонуємо штатні камери заднього, які встановлюються замість плафона підсвічування номерних знаків або в ручку багажника, а не в задній бампер автомобіля або в п’яті двері.

Більш докладно з даною продукцією Ви можете ознайомитися в нашому інтернет-магазині

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: