Mitsubishi L400 "Ведмідь" - Off-Road 4х4 бус для полювання і перевезення собак -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mitsubishi L400 “Ведмідь” – Off-Road 4х4 бус для полювання і перевезення собак
Mitsubishi L400 "Ведмідь" - Off-Road 4х4 бус для полювання і перевезення собак
13.11.2022

Паралельно з проектом підготовки буса для Off-Road під назвою “Вовк”, ми робили ще один проект аналогічного Mitsubishi L400 під назвою “Ведмідь”. Цей бус призначений для поїздок на полювання і перевезення 4-х пасажирів і собак.

У мікроавтобусі зроблений спеціальний відсік для собак, який відокремлений перегородкою від пасажирів. Собаки завантажуються у бус ззаду і закриваються на замок. Для максимально ефективного використання об’єму під цим відсіком зроблена шухляда для перевезення рушниць. Окрім цього під диваном для пасажирів змонтована невелика шухляда для дуже цінних на полюванні речей:)

Для заднього дивана і передніх сидінь були пошиті чохли з тканини камуфляжу по візерунку максимально наближеного до камуфляжу, який нанесений на бус.

Оскільки цей мікроавтобус їздитиме по бездоріжжю він був спеціально до оснащений лебідкою, окрім цього були встановлені пороги і захист.

Також ми не забули про комфорт. Адже далеко від будинку в лісі пасажирам хочеться комфорту, тому ми встановили магнітолу і камеру заднього виду для зручності використання, а також встановили ксенон.

Звичайно, що для такого буса простий білий колір був би дуже банальним, тому він був поклеєний в камуфляжу плівку “темний очерет”.

Тепер цей бус не лише виглядає дуже привабливо, але й і відповідає своїй зовнішності, як усередині, так і за ходовими характеристиками.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: