Продаж та встановлення лебідки на авто у м. Львів | Виготовлення силових майданчиків для лебідки
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Лебідки

Не можна знати напевне, коли саме знадобиться лебідка. Екстремальні ситуації бувають різні: автомобіль може загрузнути у важкопрохідній ділянці дороги, або ж вкрай необхідно перетягнути якийсь важкий вантаж. Шукачі пригод, в запалі до відкриттів, також нерідко втрапляють у непередбачувані ситуації. Навіть найпотужніші позашляховики інколи потребують допоміжного обладнання.  Лебідка – ще один невіднятний атрибут Off-road 4×4 позашляховика, не можливо навіть уявити собі off-road підготовку без встановлення лебідки.

Ми пропонуємо:
 • Підбір, продаж та встановлення електричних та гідравлічних лебідок для позашляховиків від виробників Warn, DRAGON WINCH, T-Max, Come UP.Warn, DRAGON WINCH, Come Up, T-max;
 • Виготовлення металевих платформ для встановлення лебідки прихованим методом
 • Встановлення лебідки на евакуатори, пікапи та мікроавтобуси

Щоб правильно обрати лебідку для позашляховика слід пам’ятати: вантажність лебідки повинна перевищувати вагу авто мінімум вдвічі. Лише так можливо врятувати авто з непередбачуваної пастки. Електрична лебідка забезпечує швидке намотування троса та не потребує від власника зусиль в експлуатації. Дією електродвигуна можна керувати за допомогою дистанційного пульта, або безпосередньо з самої лебідки. Важливим параметром будь-якої лебідки є також тип троса. Сталевий трос розповсюджений та дешевший, але на відміну від кевларового (синтетичного), складніший у використанні, та потребує більше часу та навичок при намотуванні, та в процесі роботи.

Встановлення лебідки також є дуже важливим моментом.  Якщо ви збираєтесь встановлювати силовий передній бампер, то тут питань немає. Як правило, на таких бамперах є спеціальні місця кріплення для лебідок. Якщо ви хочете залишити оригінальний бампер, то тут потрібен більш творчий підхід. Ми виготовляємо спеціальні майданчики, які кріпляться до силових елементів кузова авто, а вже на цей майданчик встановлюємо обрану, відповідно до ваги автівки лебідку. Ззовні її непомітно, присутність видає лише гак!

Деколи, при переобладнанні спецтранспорту, також може знадобитися лебідка. Перед нами часто стоїть завдання інсталювати лебідку на евакуатор, в кузов пікапа, або вантажний відсік мікроавтобуса для зручнішого завантаження габаритних речей.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: