Ксенон, паркувальні радари та відеореєстратори Львів. Встановлення та продаж — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Автоелектроніка

Немає меж досконалості! Навіть самий дорогий автомобіль не завжди відповідає всім вимогам власника, що вже говорити про автомобілі середнього або бюджетного класу.

Більшості власникам авто вже мало того, щоб автомобіль мав потужний двигун і хорошу керованість. Одними з найважливіших характеристик автомобіля є комфорт і безпека. Адже сучасні технології не стоять на місці, і людство постійно придумує нові і нові пристрої. Часто виробники автомобілів не встигають за цим прогресом, тому багато автолюбителів встановлюють на свої машини додаткові пристрої, які допомагають зробити подорож більш комфортною і безпечною.

Ми пропонуємо:
 • системи кругового огляду;
 • системи контролю “сліпих” зон;
 • паркувальні радари;
 • інтелектуальні системи паркування;
 • камери заднього виду;
 • відеореєстратори;
 • блютуз-комплекти;
 • датчики температури і тиску в колесах;
 • бортові комп’ютери;
 • авто холодильники;
 • і багато іншого

Також враховуючи нашу реальність, дуже корисним пристроєм у Вашому автомобілі буде відеореєстратор. Він виручить Вас у разі конфлікту з працівниками ДАІ, і врятує вас у разі підставних ДТП. Відзнятий відеоматеріал буде дуже важливим аргументом, в разі якщо Ви, не дай Бог, потрапите в ДТП, де буде спірна ситуація.

Якщо у Вас авто преміум-класу, і Ви дуже багато говорите по телефону, то комплект гучного зв’язку зробить безпечним керування автомобілем під час розмови. Вивід звуку тоді буде здійснюватися через рідні динаміки. І Ви не будете відволікатися від керування автомобілем під час розмови по телефону.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: