Альтернативна оптика для авто у Львові | Продаж та встановлення не оригінальної оптики
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Альтернативна оптика

Потреба заміни оптики в автовласника може виникнути з декількох причин. Перша, це звісно ж її пошкодження, або знос окремих її комплектуючих. На жаль при ДТП пошкодження передньої або задньої оптики відбувається практично в 100% випадків. Друга причина, бажання покращити оптику – розширити функціонал  чи покращити естетично.

Ми пропонуємо:
 • Продаж та встановлення альтернативної передньої оптики
 • Продаж та встановлення альтернативних задніх ліхтарів
 • Встановлення не оригінальних денних ходових вогнів, стоп сигналів, та ПТФ
 • Комплексна заміна оптики автомобіля на альтернативну

Альтернативна оптика, це узагальнена назва неоригінальних, модифікованих передніх фар, задніх ліхтарів, або вказівників сигналів повороту. Розробляється така оптика в Китаї, має цікавий зовнішній вигляд, великий функціонал і вартує при цьому адекватних грошей. Країна походження аж ніяк не свідчить про якість. На сьогодні існує безліч заводів, які функціонують вже понад 15 років, удосконалюючи та модернізуючи свою продукцію, та щороку розширюють свій асортимент. 

Альтернативну оптику розробляють під конкретний автомобіль, під рік його випуску, а також конкретну комплектацію. Її встановлюють на штатні кріплення, а сама оптика навіть має необхідні конектори для підключення. Крім гарного зовнішнього вигляду ви можете обрати альтернативну оптику з вже встановленим ксеноновими або LED лінзами, денними ходовими вогнями та динамічним сигналом повороту. Задні ліхтарі також часто пропонують з вбудованими світлодіодами замість ламп накалювання, що дозволяє суттєво осучаснити навіть автомобіль якому понад 10 років.

Рішення встановити альтернативну оптику може припасти до душі власникам машин привезених з США. Досвід показує, що на таких автівках дуже неякісне світло (наслідок добре освітлених американських доріг), а також червоні вказівники повороту, що вводять в оману водіїв європейських країн і є забороненими на законодавчому рівні України.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: