Анти-радари та радар-детектори Львів. Купити антирадар у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Анти-радари та радар-детектори

Далеко не новина є те, що премії даішникам видають знаками J. Тому дуже часто можна зустріти абсолютно неаргументовано встановлені знаки обмеження швидкості на хороших дорогах поза межами населених пунктів. Їхати по таким дорогам зі швидкістю 30 або 40 км/год звичайно ж ніхто не буде, але саме в таких місцях нас очікують доблесні працівники ДАІ зі своїми радарами.

Для тих хто не хоче, щоб наші правоохоронці побудували собі черговий особняк за Ваші кровно зароблені гроші ми пропонуємо убезпечити себе від них встановленням на свій автомобіль пристроїв, які або попередять Вас про те, що Вашу швидкість намагаються виміряти за допомогою радара або зроблять це неможливим.

Ми пропонуємо:
 • Портативні радар-дететори
 • Продаж та встановлення стаціонарних радар-детекторів преміум класу з GPS від Beltronics
 • Продаж та встановлення антирадарів Blinder та фото-блокерів.

Є три типи пристроїв, які допоможуть Вам у цьому:

 • Радар-детектори. Це пристрій що сигналізують користувачеві про те, що в радіусі своєї дії він приймає сигнали яких-небудь діапазонів, на які він власне і настроєний. Тобто десь поруч швидше за все працюють радари.
 • Антирадари. Це активні приглущувачі будь-якого випромінювання, на яке вони налаштовані. Тобто при виявлення сигналу відповідної частоти включається режим приглушення – випромінюванням сильнішого сигналу і спотвореним модуляцією (шумом), що не дозволяє визначити радару швидкість Вашого автомобіля.
 • Фотоблокер. Це пристрій принцип роботи якого полягає в тому, що він виявляючи білий або інфрачервоний невидимий спалах від камер контролю швидкості, попереджає Вас і захищає Ваш номерний знак від фотографування, пускаючи імпульс перешкоди з дуже короткою тривалістю, і в підсумку Ваш номерний знак не відображається на фото.
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: