Volkswagen Touareg - Перетяжка елементів салону шкіро, встановлення штатної магнітоли, моніторів в підголівники та альтернативної оптики -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen Touareg – Перетяжка елементів салону шкіро, встановлення штатної магнітоли, моніторів в підголівники та альтернативної оптики
Volkswagen Touareg - Оновлення інтер'єру, встановлення мультиметійних систем та тюнінг оптики
13.11.2022

Власник даного автомобіля придбав його в базовій комплектації спеціально, щоб зробити машину під себе і для себе. Для початку він перетягнув салон шкірою Nappa. Після чого стало зрозуміло, що одних сидінь мало і треба перетягувати панель. З незрозумілих нам причин майстер, який перетягував йому салон, за панель не взявся, так цей автомобіль потрапив в наші руки.

Крім перетяжки панелі ми перетягнули «бороду», підлокітник і зробили вставки на дверях. Також ми перетягнули весь чорний пластик в салоні чорною матовою плівкою від KPMF.

Але крім краси клієнту потрібен був функціонал. Тому довелося замінювати штатну магнітолу, на замінник Phantom DVM- 1902 i6. У підсумку після заміни магнітоли власник став щасливим користувачем сучасного мультимедійного центру з функціями навігації, системи гучного зв’язку і т.д.

Так, як окрім водія в машині часто їздять його пасажири діти, ми встановили монітори Kenwood LZ – 612IR в підголівники, що є  більш правильним рішенням, ніж міняти якісні заводські підголівники, на замінники з монітором, зроблені в Китаї. Китай звичайно ж буває різний, але якісних підголівників з моніторами нам поки не вдалося потримати в руках. Інсталяція вийшла дуже складною, але цікавою : довелося зробити невеликі подіуми під монітори, щоб вони були встановлені правильно і користуватися ними було зручно.

Фінішем в даному проекті було встановлення альтернативної оптики, яка вийшла набагато дешевше оригінальної, але нічим не гірші за якістю. Тепер якість світла не викликає ніяких нарікань. Все-таки галогенна лампа і ксенон в лінзі – це дві великі різниці!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: