Мультимедійні автомобільні системи Львів. Встановлення моніторів в підголівники — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Мультимедійні системи

На сьогоднішній день важко уявити сучасний автомобіль, в якому б не використовувалися різні мультимедіа-компоненти.

Під «мультимедійною системою» може розумітися мультимедійний, як правило, головний пристрій, здатний передавати, одержувати і перетворювати інформацію, як відео- та аудіо сигнали. Зустрічається кілька варіантів назви такого роду пристроїв: мультимедіа, мультимедійна станція, мультимедійний центр, мультимедійний комплекс, головний пристрій.

Ми пропонуємо:
 • підключення до штатного монітору будь-яких додаткових пристроїв, що передають відеосигнал (DVD, тв-тюнер. камера та ін)
 • встановлення замінників штатних головних пристроїв, що включають в себе функції GPS, DVD, блютуз, тв-тюнер, камера задн. виду та ін.
 • встановлення мультимедійних центрів
 • підключення та встановлення DVD-програвачів, ТВ-тюнерів, супутникового телебачення, камер заднього виду та ін.
 • додаткові монітори в підголівники та стельові монітори
 • побудова автомобільного кінотеатру
 • підключення інтернету в Мультимедійні автомобільні системи Львів. Встановлення моніторів в підголівники — Автостудія «Гараж 23»

Поняття «мультимедійна система» також може означати і розвинену систему, яка, як правило, складається з багатьох аудіо-відео компонентів. До складу системи можуть входити DVD-програвачі, ресивери, чейнджери, монітори, ТВ-тюнери тощо. Гарною опцією для водія може бути GPS-навігаційна система та камера заднього огляду. Також, систему можна обладнати звуковим процесором, він дозволить відчути всю красу і ефектність багатоканального звуку.

Варіантів побудови системи безліч, але найцікавіше – це те, що правил, що суворо регламентують кількість пристроїв, що входять до складу системи, в принципі, не існує. Усе визначається побажаннями та фінансовими можливостями власника автомобіля.

Встановлення мультимедійних компонентів зробить вашу поїздку на автомобілі більш зручною та комфортнішою. Все залежить тільки від вашого смаку та уподобань.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: