Ремонт та реставрація автомобільної оптики м.Львів | Заміна скла передніх фар
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Реставрація та ремонт оптики

Чим дорожчий автомобіль, тим дорожчі й запчастини на нього, в тому числі й оптика. Сама по собі фара автомобіля не є розбірним елементом. Так, замінити лампи в ній ви можете,  але лише у випадку, коли у вас не оптика типу LED. 

Почати варто від розповсюдженої проблеми оптики  запотівання. Воно може виникати через низку причин. Забиті дренажні канали, мікротріщини на склі чи корпусі, втрачені чи пошкоджені кришки для заміни ламп, ну або ж старий ущільнювач, що розсохся. Та ці проблеми не є причиною для купівлі нової фари. Звичайно,  якщо проблема в склі, то доведеться трошки витратитись на його оновлення, але в порівнянні з ціною нової фари, це копійки.

Ми пропонуємо:
 • герметизація оптики (усунення причин запотівання)
 • продаж і заміна нового скла на фари
 • діагностика та ремонт адаптивного світла
 • діагностика та заміна блоків розпалу ксенону та ламп
 • діагностика та заміна несправних блоків DRL, світловодів, діодних смуг
 • фарбування рефлектора
 • чистка фар та лінз
 • полірування скла оптики
 • поклейка захисної плівки на фари

Як правило, через надмірну вологу, що утворилась в результаті негерметичності фари чи після аварії, можуть проявитись ще такі проблеми, як несправне адаптивне світло, несправний блок розпалу ксенону або пошкоджений блок керування денними ходовими вогнями. Також можуть перегоріти лампи світловодів DRL, або ж самі діоди. Може утворитися грибок, який псує покриття рефлектора, робить його нефункціональним і позбавленим естетичного вигляду.

Як бачите, проблем з головною оптикою може виникнути чимало, і нехтувати хоча б однією з них означає наражати себе та пасажирів на небезпеку. Тому радимо уважно стежити за станом фар, а в разі утворення вологи в них, не зволікайте – наслідки хоч і можна ліквідувати, але навіщо платити більше?

Внаслідок ДТП може пошкодитись скло фари. На сьогодні не проблема дістати скло на практично  будь-який автомобіль, але в такому випадку треба уважно все порахувати, адже на недорогих автівках вартість нової фари може бути менша ніж нове скло і робота по його встановленню, але в більшості випадках усе навпаки.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: