Продаж та встановлення автомобільних сабвуферів у м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Встановлення сабвуфера

Побудова акустичної системи неможлива без якісної передачі та локалізації низькочастотних звуків. Завдяки ним, баси звучать гучно та виразно. Штатні і навіть замінені динаміки рідко справляються із цим завданням, тому без використання сабвуфера обійтися практично неможливо.

Людське вухо не здатне локалізувати джерело низьких частот, тому сабвуфер може бути розміщений в будь-якому місці автомобіля, відповідно до дизайну авто та власних побажань.

За видом сабвуфери поділяються на активні – з інтегрованим підсилювачем, та пасивні – без нього. Конструкції також мають свої різновиди: 

Закрита коробка  – герметична конструкція, забезпечує рівномірну передачу звуку. 

Фазоінвертор – пристрій із виводами у формі вентиляційних отворів, що виводять повітря з однієї сторони. Завдяки цьому, охолоджується котушка, звуки “чистіші” та гучніші ніж у закритій системі. 

 

Ми пропонуємо:
 • Продаж та встановлення активних та пасивних автомобільних сабвуферів
 • Виготовлення та встановлення анатомічних корпусів сабвуферів (індивідуальний дизайн короба)
 • Заміна неробочих автомобільних сабвуферів

Сабвуфер з пасивним радіатором – представлений у формі двох динаміків, один з яких пасивний, позбавлений котушки та магніту. Кожен динамік отримує власний діапазон. Звукова хвиля, що лише від пасивного динаміка накладається на хвилю від активного випромінювача.

Бандпас – двокамерна конструкція, симбіоз закритої коробки та фазоінвертора. Така система забезпечує високий ККД. 

Free Air – найчастіше встановлюються в багажниках, не мають корпусу та виглядають як звичайні динаміки. Придатні, якщо потрібно заощадити місце.

Найскладнішим та найважчим у виготовленні типом автомобільного сабвуфера є тип СТЕЛС, або ж, як його ще називають анатомічний сабвуфер. Його основна мета зберегти корисне місце в багажнику, тому виготовляється спеціальний корпус, який повторює геометрію крила або днища багажника. Робота не з легких, але результат – це якісне звучання, вільний простір багажника, і неперевершений візуальний ефект.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: