Передпродажна підготовка авто у Львові
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Предпродажна підготовка авто

Кожен майбутній автовласник, обираючи автомобіль на вторинному ринку, шукає для себе кращий варіант. Для багатьох визначним критерієм при виборі автомобіля залишається технічний стан, але зовнішній вигляд та вигляд салону також відіграють чималу роль. Як би дбайливо ви не експлуатували автомобіль, самостійно довести до ідеалу салон неможливо, про кузов взагалі не йдеться. Саме тому існує таке поняття як «Комплексна передпродажна підготовка авто».

Попри те, що автомобіль дістанеться новому власнику, і критерії оцінки якості такої роботи занижені, ми користуємося правилом, підготуй автомобіль так, як хотів би щоб його підготували саме тобі. Фактично виконується послуга хімчистки, яка нічим не відрізняється від звичайної, проводиться мийка, полірування, підфарбовування сколів і по окремій домовленості з клієнтом можна покрити автомобіль рідким воском або нанокерамікою.

Ми пропонуємо:
 • комплексна передпродажна підготовка авто
 • хімчистка авто
 • полірування кузова авто
 • полірування фар
 • реставрація салону
 • перетяжка керма
 • витяжка вм’ятин без пофарбування
 • усунення сколів на лобовому склі
 • мийка двигуна
 • чорніння гуми

Кожну з вищеперелічених послуг можна зробити окремо. Тобто, якщо ви бачите, що зовнішній стан лакофарбового покриття задовільний, то можна обійтись лише роботами по салону, і навпаки.

Якщо хімчистка не дала бажаного результату, а перетягувати конкретні елементи шкірою чи екошкірою вам фінансово невигідно, ми надаємо також послугу реставрації салону. При цьому пошкоджені елементи можуть перешивати, підклеювати та фарбувати. Кермо  ми також  можемо пофарбувати або перетягнути шкірою чи вінілом.

Крім цього ми можемо прибрати сколи та тріщини на лобовому склі, відполірувати оптику, витягнути дрібні вм’ятини без перефарбування кузова.

Отож, якщо ви хочете швидше продати автомобіль не знижуючи його ринкову вартість, ласкаво просимо до нас. Ми зробимо все можливе, щоб наблизити стан вашого авто до ідеального!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: