Адаптація оптики з США на Європу у Львові | Зміна кольору поворотних сигналів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Адаптація оптики з США на Європу

Автівки привезені з США заполонили українські дороги! І це не дивно, адже ціна на них значно привабливіша, а компаній, які надають послуги з доставки з кожним днем дедалі більше. Поганого в цьому майже нічого немає, крім одного моменту. В США свій стандарт кольору вказівників повороту, і він відрізняється від Європейського. Автомобілі виготовлені для американського ринку оснащені сигналами повороту червоного кольору!

Ми пропонуємо:
 • Перепрошивка та адаптація оптики на авто з США
 • Заміна «американських» ліхтарів на «європейські»
 • Зміна кольору сигналів повороту з червоного на помаранчевий

Використання автомобіля з таким стандартом кольору не лише заборонено законодавством  України, але й створює дискомфорт для інших учасників дорожнього руху. Всі водії звикли, що попереду миготливий помаранчевий колір, означатиме маневр автівки ліворуч чи праворуч, червоний колір – гальмування автівки. Само собою, автомобіль з червоними поворотними сигналами вводить в оману водія позаду та сповільнює його реакцію на ваш майбутній маневр.

Варіантів розв’язання проблеми два. Перший це заміна оптики. Тут можна віддати перевагу або ж оригінальній оптиці тільки від «європейця» або ж альтернитивній, китайського виробництва. На багатьох сучасних автівках при такому рішенні, доведеться додатково переробляти проводку, а також виконати програмування. Другий варіант модернізації, це заміна ламп, але тут все залежить від її конструктивної особливості.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: