Альтернативна оптика Львів. Встановлення ксенону, ксенонових лінз, DRL (Денні ходові вогні) — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Тюнінг оптики

Альтернативна оптика Львів. Встановлення ксенону, ксенонових лінз, DRL. Тюнінг оптики Львів.

Не дивлячись на клас і рівень автомобіля, далеко не всі, навіть найдорожчі автомобілі мають потрібну якість світла. Наприклад, дуже багато виробників автомобілів досі ставлять на свої машини галогенні фари. Вони просто не здогадуються про те, як погано освітлені дороги в Україні. Тому встановлення ксенону значно підвищить Вашу безпеку. Чим далі і виразніше водій бачить дорогу – тим менше ризик ДТП. Світло від ксенонових ламп по спектру ближче до денного, тому дозволяє водіям краще оцінювати ситуацію на дорозі, дорожню розмітку, знаки і різні перешкоди. З’являється більше часу для реакції, що дуже важливо при русі вночі, коли організм людини розслаблений.

Крім того, нещодавно згідно з новими законами ввели обов’язкове включення габаритів за межами населених пунктів. У такому випадку DRL стали практично необхідні більшості авто власникам. Крім чисто практичної, денні ходові вогні мають також і декоративну функцію.

Ми пропонуємо:
 • Ксенонове світло;
 • Біксенонові лінзи;
 • Ангельські очка;
 • Універсальні та модельні DRL;
 • Дзеркала з повторювачами покажчиків повороту;
 • Альтернативна оптика.

У свою чергу альтернативна оптика максимально просто і дуже ефектно покращує зовнішній вигляд автомобіля будь-якого класу і будь-якої моделі. Випускається альтернативна оптика для заміни звичайних фар, протитуманних фар, задніх ліхтарів, покажчиків поворотів і стоп сигналів.

Також можна говорити і про практичність альтернативної оптики. Наприклад, в рідну оптику не завжди можна поставити біксенонові лінзи, а також не на всі моделі авто є комплекти DRL, а от альтернативна оптика майже завжди включає в себе ці опції.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: