Комплексна підсвітка авто Львів. Підсвітка днища автомобіля. Підсвітка коліс. — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Комплексна підсвітка авто

Підсвітка автомобіля все частіше цікавить людей, які хочуть виділитися з сірої маси пересічних автолюбителів і тому зовсім не дивно, що на наших дорогах з кожним днем ​​зустрічається все більше і більше автомобілів обладнаних тим чи іншим способом підсвічування.

Комплексна підсвічування авто включає в себе такі види: підсвічування днища автомобіля, підсвічування елементів автомобіля, в т.ч. дисків, грати радіатора і т.д., тюнінг оптики, а так само підсвічування салону машини.

Ми пропонуємо:
 • Дизайн підсвічування
 • Підсвітка дна
 • Підсвітка дисків та інших елементів
 • Тюнінг оптики
 • Альтернативна оптика
 • Підсвітка салону автомобіля.

Підсвітка автомобіля, крім декоративної функції несе ще й функцію безпеки. У темний час доби за допомогою підсвічування Ваш автомобіль було добре видно як водіям так і пішоходам.

Ви можете придбати та встановити підсвітку, як якого-небудь конкретного кольору, так і універсальну, де за допомогою пульта керування Ви зможете без проблем змінювати колір підсвічування залежно від вашого настрою та бажання.

Встановивши підсвічування, Ви завжди будете в центрі уваги біля будь-якого нічного клубу, бару, кафе, дискотеки, на пляжних вечірках або просто ефектно та незабутньо виділятися на тлі нічного міста.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: