Покриття кузова автомобіля нанокерамікою (Рідке скло) у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Нанокерамічне покриття та рідке скло

Захист кузова автомобіля нанокерамічним покриттям у Львові. Рідке скло для авто

Як і будь-яка, навіть сама якісна річ, лакофарбове покриття автомобіля з часом зношується і втрачає свій первинний зовнішній вигляд. Під дією дрібних каменів, мийок, хімії, а також ультрафіолету і температур, з часом лак стає менш глянсовим, і втрачає свій блиск, відповідно втрачається і глибина кольору кузова. Всі ці проблеми вирішуються за допомогою відновлювального полірування.

Полірування повертає колишнє сяйво автомобіля, але по-перше постійно полірувати це нецікаво фінансово, а по-друге, це зайві витрати часу, та й шар лаку на автомобілі не нескінченний, тому часті полірування це не вихід із ситуації.

Ми пропонуємо:
 • підготовка автомобіля під покриття нанокерамікою;
 • повне або часткове покриття кузова автомобіля нанокерамічним покриттям;

І якраз тут нам на допомогу приходить нанокераміка. Це спеціальне покриття на основі SiO2 діоксид кремнію (silicon dioxide), відомого також, як кремнезем, кварц або кварцове скло в різних своїх формах, що твердіше лаку. Нанонокераміка проникає в його пори і створює на поверхні найтонше захисне покриття. Воно забезпечує наступний результат:

 • ЛФП автомобіля захищено від дрібних подряпин (не плутати з антигравійною плівкою, рівень захисту якої набагато вище);
 • значно зменшується вплив на лакофарбове покриття агресивного зовнішнього середовища і хімії;
 • колір стає набагато глибшим за рахунок ефекту лінзи, яке створює нанопокриття;
 • нанокераміка відштовхує воду і пил, відповідно автомобіль виглядає набагато краще без постійних заїздів на мийки, що економить Ваш час і гроші

Ми використовуємо тільки якісну нанокераміку від провідних світових виробників Soft99, Koch, Ceramic Pro.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: