BMW E93 - Встановлення контурної атмосферної підсвітки з можливістю вибору кольорів та керуванням зі смартфона. Реставрація салону -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW E93 – Встановлення контурної атмосферної підсвітки з можливістю вибору кольорів та керуванням зі смартфона. Реставрація салону
BMW E93 - Встановлення контурної атмосферної підсвітки та реставрація салону
15.05.2023

Ми уже показували, як вигідно оновили стиль цієї автівки завдяки обклейці кольоровою плівкою TeckWrap помаранчевого кольору. Та окрім цього було оновлено інтер’єр машини.

Перш за все ми відреставрували салон, перетягнувши пошкоджені елементи білою шкірою. Після цього, вздовж контурів центральної панелі та дверних карт було вмонтовано стрічки атмосферної підсвітки.

Керувати кольором цих стрічок можна за допомогою зручного застосунку на екрані смартфона. Є змога змінювати сам колір або регулювати його яскравість. Тепер це авто вражає стилем не лише ззовні, а й зсередини.

Встановлення контурної підсвітки салону це ефектний вид тюнінгу, доступний практично для будь-якого автомобіля. Якщо у вас є питання з реалізації під ваш автомобіль, пишіть та телефонуйте – Автостудія “Гараж23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: