Комплексний детейлінг авто у м. Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Детейлінг авто

Детейлінг авто у Львові

Детейлінг – це послуга, яка означає не просто чистку авто зовні і зсередини, вона включає в себе цілий КОМПЛЕКС процедур по догляду за інтер’єром і екстер’єром автомобіля, в який входить і хімчистка і полірування, а також нанесення нанокераміки та інших сучасних хімічних засобів, як на лакофарбове покриття авто, так і на скло, і на матеріали салону, які не тільки відреставрують, але і законсервують стан вашого авто. Після такого комплексу робіт з кузовом, мотором, салоном і дном авто, автомобіль виїжджає від нас у стані практично, як з автосалону, а в деяких моментах і краще.

При виконанні даних робіт приділяється увага найменшим деталям і самим важкодоступним місцям автомобіля. Для кожного виду матеріалу ми використовуємо спеціальні хімічні компоненти, які спрямовані на очищення, догляд та консервацію стану цих матеріалів, будь то пластик салону, лакофарбове покриття або шкіра.

Ми пропонуємо:
 • хімчистку салону автомобіля;
 • полірування елементів салону автомобіля;
 • відновлення матеріалів салону, а також їх консервація;
 • очищення кузова від бітуму і комах;
 • мийка двигуна і очищення відсіку двигуна з подальшою консервацією;
 • очищення підвіски авто;
 • полірування кузова авто;
 • покриття кузова авто нанокерамікою;
 • відновлення лакофарбового покриття від cколів і подряпин;
 • очищення скла і нанесення на них гідрофобного покриття «антидощ»;
 • очищення дисків і вихлопної системи автомобіля.

Роботи по детейлінгу можна порівняти зі зверненням до косметолога. Він може вам допомогти з Вашими проблемами, а може і погіршити стан вашої зовнішності. Зазвичай після звернення до таких косметологів повернути все хоча б на початковий рівень в рази дорожче, ніж відразу зробити правильно. З автомобілем ситуація така сама. У гонитві за економією можна звернутися до людей, які звикли працювати, як навчилися 10 років тому, і які в кращому випадку не нададуть Вам потрібну якість послуг, а в гіршому – зіпсують ваше авто. Адже ми не з чуток знаємо, як часто до нас звертаються клієнти з обвислими стелями, зіпсованими сидіннями, неякісно відполірованими автомобілями.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: