GPS навігація. Карти для Lexus Toyota Acura Mercedes BMW Audi. Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
GPS-навігація

У багатьох автомобілях преміум-класу, незважаючи на наявність, функція навігації  працює неповноцінно або не працює взагалі у зв’язку з відсутністю карт для нашого регіону.

Для таких автомобілів ми пропонуємо встановлення  окремого додаткового блоку навігації та підключення його до штатного монітора. У такому випадку при натисканні кнопки навігації на екрані буде відображатися інформація від додаткового навігаційного блоку, а не від штатного.

Дана навігаційна система буде оснащена детальними картами Європи та України. За бажанням клієнта, може бути додатково укомплектована картами інших регіонів. Вся картографія буде оновлюватись, що дає можливість постійно мати актуальну інформацію.

Ми пропонуємо:
 • підключення навігації до штатного екрану автомобіля
 • оновлення карт на вже встановлених нами пристроях
 • постійний супровід встановленного обладнення

Інтерфейс приладу і голосові підказки будуть виводитися на українській або російській мовах.

Керування навігацією буде відбувається за допомогою тачскріна, (якщо дана функція доступна в авто), або за допомогою окремого пульта. В деяких випадках можливе підключення керування до штатного джойстика або рідних кнопок керування навігацією.

Вартість підключення такого блоку навігації до штатного екрану залежить від багатьох складових та конфігурації, тому для кожного авто вираховується індивідуально.

Ми працюємо з автомобілями Lexus, Toyota, Acura, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Kia, Hyundai, Porsche, Infiniti.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: