Русифікація, перепрошивка, адаптація Lexus Toyota Acura Mercedes BMW Audi Volkswagen Kia Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Адаптація американських авто

В останні роки, на наших дорогах значно зросла кількість автомобілів ввезених із США або зроблених для американського ринку.

Єдиний мінус таких авто – “незрозумілі” прилади. У американців своя система одиниць  – милі, галони, градуси Фаренгейта. Виходить, що такі важливі і необхідні для нашого автолюбителя прилади і системи працюють некоректно, або вимагають якихось додаткових пристроїв (мінімум калькулятор) і часу на перерахунок.

Крім того, в американських автомобілях налаштування FM-приймача 200 кГц (в Європі і Україна 50 кГц), тому, можливість прослуховувати FM-станції, які ведуть мовлення на парних частотах у таких автомобілях відсутня.

Ми пропонуємо:
 • адаптація метричних одиниць тріп-коп’ютера
 • адаптація показників клімат контролю
 • перепрограмування кроку радіо FM з американською в нашу сітку частот.
 • перепрограмування зони DVD
 • ремонт і коректування спідометрів
 • ремонт автомагнітол та СD / DVD чейнджерів
 • русифікація меню та тріп-комп’ютера

Один з виходів з цієї ситуації – придбання і встановлення “європейських” приладів що, в принципі, дорого і проблематично.

Наша компанія пропонує Вам більш простий вихід:

так як база більшості автомобілів розробляється як для американського, так і для європейського ринків, виробником закладена можливість роботи бортових систем в різних одиницях виміру. Саме тому існує можливість, абсолютно без шкоди для решти електронної начинки, перевести показання приладів в зрозумілі і звичні нашому автомобілісту одиниці, а також дати можливість прослуховувати  будь-які FM-радіостанції. Так само ми пропонуємо русифікацію меню на деяких моделях авто.

Ми працюємо з автомобілями Lexus, Toyota, Acura, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Kia, Hyundai, Porsche, Infiniti.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: