Автомобільні доводчики дверей на Mercedes, BMW, Audi, RangeRover та інші моделі у м.Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Доводчики дверей авто

Ще донедавна опція «Доводчики дверей» була доступна лише для автомобілів преміум класу і то далеко не у всіх автовиробників. На сьогодні цю опцію вже можна вважати не розкішшю, а необхідністю. Дуже часто до нас звертаються клієнти із запитом встановити доводчики дверей на автомобіль, обґрунтовуючи свою забаганку, не «понтами», а практичністю у використанні. Великі двері позашляховиків, купе або великих седанів не завжди з першого разу вдається закрити, особливо якщо її закриває дитина або дівчина.

Приблизно в 2010 році шанувальників «тюнінгу» порадував виробник SLAM STOP, показавши світові своє, на той час унікальне рішення – універсальні доводчики дверей, які можна було встановити практично на будь-який автомобіль. Однак їх встановлення вимагало сверління отвору в проємі, а також дверях. До того ж, механізми цього пристрою, вимагали «тонкого» налаштування, і до налаштування в майбутньому. Одним словом, початок було покладено.

Ми пропонуємо:
 • встановлення модельних безштирових доводчиків дверей на автомобілі:
  Audi, BMW, Mercedes-Benz, Range Rover, Lexus, Toyota, Infiniti, Nissan, Tesla, Volkswagen, Jaguar, Honda, Porsche, Skoda;
 • продаж універсальних комплектів для доводчиків Slam-Stop.

Але прогрес не зупиняється і сьогодні ми вже можемо Вас порадувати опцією «Безштирьові доводчики дверей». Їх суть на відміну від попередників саме в максимально простій установці, яка не вимагає ні різання кузова, ні розсвердлювання отворів, і будь-яких паяльно-зварювальних робіт. Модельний комплект доводчиків розрахований під конкретний автомобіль і встановлюється БОЛТ-В БОЛТ! Це дуже важливо, якщо у вас новий автомобіль на гарантії, адже така установка передбачає її збереження!

Детальніше можете ознайомитись на нашому окремому сайті-каталозі:

Наші роботи
Наші роботи
Корисне відео:
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: