Шумоізоляція авто Львів. Шумоізоляційні матеріали для автомобіля у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Шумоізоляція

Комфорт понад усе! Спокій і затишок в салоні створить шумоізоляція автомобіля.

Підвищений рівень шумів в салоні автомобіля значно швидше втомлює водія, що позначається на його нервовій системі, безпеці та  безпеці пасажирів. Дана проблема особливо актуальна для тих, хто проводить багато часу за кермом.

Що відчувають водій і пасажири після проведення робіт з шумоізоляції автомобіля? Перша поїздка після цього, як правило, стає справжнім одкровенням. Уявіть: ви рухаєтеся по завантаженій автостраді, але жодний сторонній звук ззовні не порушує вашого спокою і душевної рівноваги.

Ми пропонуємо:
 • акустична підготовка
 • шумоізоляція елементів автомобіля, що усуває конкретні шуми в салоні
 • повна шумоізоляція салону автомобіля

Ми виконуємо роботи з шумоізоляції салону – даху і дверей, позбавляємо пасажирів необхідності слухати шум двигуна та дороги за межами авто, встановлюємо вібродемпфери для усунення вібрації на кузові, від агрегатів, вузлів. Ми виконуємо роботи на високому професійному рівні, що забезпечує їх ефективність і довгий термін служби. Серед усього розмаїття засобів матеріали, що застосовуються нашою компанією, сміливо можна назвати кращими в цій галузі. Їх якість ми перевірили на досвіді власної роботи, а тому можемо гарантувати відмінний результат нашої шумоізоляції салону.

Різні марки автомобілів сильно відрізняються за рівнем шуму в салоні і, відповідно, вимагають різного підходу для проведення шумоізоляції салону. Шумоізоляція автомобілів навіть таких загальновизнаних марок, як, скажімо, Mercedes або Lexus, дає явний позитивний ефект.

Шумоізоляція машини застосовується не тільки для прямого зниження шуму, а й для створення акустичного оформлення в тих місцях де встановлені динаміки, тобто в дверях. Таке застосування створює необхідні умови для правильної роботи динаміків. Навіть від недорогої акустичної системи при правильній акустичній підготовці можна добитися значно кращого звучання, ніж від більш дорогої, але встановленої без належної попередньої шумоізоляції.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: