Аеродинамічні обвіси Львів. Встановлення обвісів. Тюнінг обвіси на авто. Купити або виготовити обвіс по колу — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Аеродинамічні обвіси

Зовнішній тюнінг автомобіля. Продаж і встановлення аеродинамічних обвісів, спойлерів, юбок, розширювачів колісних арок і повітрозабірників

Основним елементом зовнішнього тюнінгу автомобіля є встановлення аеродинамічного обвісу. З встановленим обвісом Ваш автомобіль буде виділятися із загального потоку автомобілів на дорозі, додасть автомобілю свій унікальний вигляд, спортивність і підкреслить індивідуальність автовласника. Крім перетворення зовнішнього вигляду автомобіля, Ви ще отримуєте зменшення аеродинамічного опору, а відповідно поліпшення швидкісних характеристик. Аеродинамічний обвіс однозначно зробить Ваш автомобіль більш помітним і змусить перехожих звертати на нього увагу.

Наприклад, спеціальні отвори і повітроводи на передніх і задніх бамперах поліпшать охолодження радіатора, гальмівних колодок. Розширені арки і накладки на пороги впливають на захист кузова від забруднень і вилітаючих каменів з-під коліс автомобіля. Задні спойлери і інші елементи обвісу покращують аеродинаміку, збільшують силу, яка притискає автомобіль до дороги.

Ми пропонуємо:
 • Продаж і встановлення передніх і задніх бамперів, а також спідниць до них;
 • накладок на пороги;
 • спойлерів;
 • антикрил;
 • накладок на ручки дверей;
 • розширювачів колісних арок;
 • готових комплектів обвісів.

Правильна установка в поєднанні з правильним застосуванням створять додаткову притискну силу вашого автомобіля на великих швидкостях, проте при неправильному монтажі навіть самих кращих аеродинамічних обвісів можна не тільки не зменшити підйомну силу, але й перевантаживши одну і розвантаживши іншу осі, сильно знизити керованість автомобіля і на більш низьких швидкостях.

Обов’язково відзначимо також той факт, що аеродинамічні властивості автомобіля при встановлені аеродинамічного обвісу почнуть відчуватися при досягненні швидкості більше 120 км/год – тобто користь цей вид тюнінга буде приносити на швидкісних трасах, а не в умовах міських пробок і швидкісних обмежень.

Асортимент пропонованих обвісів досить широкий. Від вітчизняних виробників і Китаю до заводських комплектів від провідних світових виробників, таких як MansoryHamannKleemannLorenser і т.д.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: