Hyundai I30 – Перетяжка салону шкірою та алькантарою та побудова акустичної системи -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Hyundai I30 – Перетяжка салону шкірою та алькантарою та побудова акустичної системи
Hyundai I30 – Перетяжка салону шкірою та алькантарою та побудова акустичної системи
13.11.2022

Черговий яскравий автомобіль виїхав з нашої Автостудії минулого тижня.
Завданням було побудувати акустичну систему з фронтальних трьохкомпонентних динаміків Hertz ESK163.5, тилових двохкомпонентних динаміків Hertz ESK 165.5, сабвуфера Alpine SBG-1244BP та підсилювачів Helix B-Two для сабвуфера та Hertz HE 4.1 для динаміків.

Сабвуфер та підсилювач для нього вже були встановлені в авто. Решту компонентів клієнт привіз з собою для встановлення.

Окрім цього було вирішено перешити сидіння шкірою, комбінованою з алькантарою. Після переговорів з клієнтом було вирішено перешити так само і дверні карти та бокові стойки, оскільки потрібно було виготовляти подіуми під компоненти аудіосистеми.

Сабвуфер та підсилювачі вирішили встановити таким чином, щоб зекономити якомога більше корисного обсягу багажника. Динамік був проміряний та був визначений оптимальний об’єм корпусу. В якості головного пристрою було обрано процесорний Clarion CZ-702E з можливістю часових затримок та розширеними налаштуванням еквалайзера.

В процесі роботи в авто була вдосконалена шумоізоляція. Окрім того клієнт вирішив перешити панель та кермо, оскільки після перетяжки салону вони вже не вписувалися в інтер’єр.

Результат довгої роботи задовольнив усіх. Після двох годин налаштування звуку під уподобання клієнта авто виїхало з нашого боксу. Клієнт поїхав задоволений на оновленому авто.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: