Встановлення денних ходових вогнів (DRL) та ПТФ у м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Встановлення DRL та ПТФ

Денні ходові вогні та фари протитуманного світла є невіддільним атрибутом комфорту та безпеки водія і його пасажирів. Як в  більшості країн Європи, в Україні також діє закон, що зобов’язує водіїв використовувати денні ходові вогні, виїжджаючи за місто, не залежно від часу доби. При такому освітленні транспортний засіб помітно здалеку для інших учасників дорожнього руху, що дозволяє завчасно спланувати дії чи маневри.

Втім, дуже багато автомобілів , особливо привезених з США, не оснащені цією опцією по заводу. Відсутнє навіть місце для їх штатного встановлення. Та не варто засмучуватись. Існують методи реалізації денних ходових вогнів в  головну оптику шляхом тюнінгу. Хоча фари по заводу й роблять нерозбірними, знання технології і професіоналізм наших робітників дозволяють обійти цю незручність.

Ми пропонуємо:
 • Встановлення денних ходових вогнів в оригінальну оптику
 • Встановлення Angel Eyes з можливістю зміни кольору
 • Встановлення ромбовидних DRL
 • Встановлення DRL стрічки з бігучим поворотним сигналом
 • Встановлення дворежимних ламп в поворотники та ПТФ (біле/помаранчеве, біле/жовте)
 • Встановлення лінзових ПТФ фар
 • Заміна ламп ПТФ на LED

При умові розборки головної оптики ми можемо встановити денні ходові вогні в стилі  Angel Eyes круглого типу, ромбоподібних DRL, як до прикладу на сучасних авто, точкові, як на автомобілях Porsche, біжучі стрічки по низу або по верху фари. Бюджетним рішенням є встановлення потужніших LED ламп на місце підсвітки та габаритів авто, або встановлення дворежимних розумних ламп на місце ламп поворотних сигналів, які при маневрах будуть виконувати свою закладену функцію, а при звичайному режимі  світити яскраво-білим кольором.

Протитуманні фари, завдяки жовтому спектру кольору, покращують видимість дороги в негоду. Аналогічно, як і DRL,  вони можуть бути відсутні у конкретній комплектації вашого авто, але місця їх заводського кріплення присутні завжди. На сьогодні дедалі популярніші лінзовані протитуманні фари. Завдяки лінзі пучок світла має більший радіус дії, а також чітку спрямованість. Також популярними є дворежимні протитуманні фари, які можуть виконувати функцію денних ходових вогнів.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: