Переобладнання транспортних засобів для специфічних завдань м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Переобладнання спецтехніки

Деколи буває, що специфіка конкретного бізнесу вимагає спеціально обладнаного транспортного засобу, заточеного під конкретні завдання. Мова йде про виготовлення мобільних лабораторій, спецтранспорту для перевезення конкретного виду товару, людей чи тварин. Звичайно, замовити такий транспортний засіб в автовиробника неможливо, та й знайти людей, які хочуть мати справу з чимось не серійним досить складно, а в деяких регіонах України просто неможливо.

Крім того, що ми можемо реалізовувати такі проєкти, нам ще й цікаво їх робити, адже кожна нестандартна робота, це безцінний досвід, який є свідченням професіоналізму.

Ми пропонуємо:
 • обшивка грузових мікроавтобусів фанерою чи металом
 • облаштування мобільних лабораторій
 • переобладнання транспортних засобів під спец завдання
 • переобладнання мікроавтобусів під перевезення тварин

Найпростішими проєктами в цій галузі, які ми робили та продовжуємо робити майже щотижня, це переобладнання вантажних мікроавтобусів під перевезення вантажу. Ми обшиваємо фанерою або металом кузов всередині, що дасть можливість вберегти кузов та вантаж від пошкоджень, а також зробить процес завантаження і вивантаження комфортнішим.

Складніші роботи – це виготовлення герметичних каркасів з алюмінію, виготовлення шухляд, полиць і столів з урахуванням побажань клієнтів, або розробка оригінальних проєктів. 

Наступними по складності  є мобільні лабораторії. Тут використовується комплексний підхід – шумо-вібро-теплоізоляція, побудова електромережі, обшивка каркаса, побудова меблів, системи опалення та кондиціонування, освітлення та розташування обладнання. 

Отож, якщо ваш бізнес вимагає від автомобіля більше ніж може запропонувати комплектація заводу, сміло звертайтесь. Ми будемо раді допомогти в будь-якому стандартному та нестандартному проєкті

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: