Toyota Land Cruiser Prado 150 - Перетяжка салону шкірою в поєднанні з алькантарою. Перетяжка сидінь, керма, вставок на дверях. Повна шумо-віброізоляція авто та встановлення BI-LED лінз -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Land Cruiser Prado 150 – Перетяжка салону шкірою в поєднанні з алькантарою. Перетяжка сидінь, керма, вставок на дверях. Повна шумо-віброізоляція авто та встановлення BI-LED лінз
Toyota Land Cruiser Prado 150 - Перетяжка салону, шумо-віброізоляція та заміна оптики.
01.05.2023

Уже не вперше у нашому боксі опиняється Toyota Prado 150 для виконання комплексних робіт тюнінгу. Усунення надокучливого шуму в габаритному позашляховику не стало для нас проблемою.

Родзинкою роботи є перетяжка салону якісною шкірою зі вставками алькантари. Перетягнули передні та задні місця, а також дверні карти. Кермо було перетягнуто чорною автомобільною шкірою німецького виробництва, із перфорацією. Оновлений салон просто не впізнати!

Паралельно з цим виконали демонтаж старої оптики та встановили нові BI-LED лінзи від компанії Aozoom. Тепер власнику гарантовано яскраве світло на дорозі у будь-яку годину доби.

Якщо вас цікавлять комплексні проєкти тюнінгу, сміливо звертайтесь до Автостудії “Гараж23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: