Встановлення автономних опалювачів Webasto і Eberspacher м.Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Автономний обігрівач Webasto

Встановлення автономних опалювачів Webasto і Eberspacher м.Львів

Проживаючи в наших кліматичних умовах, власники автомобілів часто зустрічаються з проблемою прогріву двигуна, а також салону свого автомобіля в холодну пору року. Особливо в морозний ранок, коли ми виходимо з теплого будинку і сідаємо в свій замерзлий автомобіль, намагаючись зішкребти тонни снігу і льоду з вікон, прогріваємо салон, сидячи на холодних сидіннях, а також двигун, щоб поїхати на роботу. Ми витрачаємо на це багато часу замість того, щоб витратити його на те, щоб більше поспати, випити чашечку кави, зібратися без поспіху і приділити час своїм близьким.

Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо вам встановити автономний обігрівач, розроблений німецькою компанією Webasto, який забезпечить швидкий обігрів двигуна авто, що дозволить йому плавно запуститися, а також нагріти салон і зробити вікна без льоду і снігу. Використовуючи даний пусковий підігрів, ви збільшуєте термін служби двигуна автомобіля, а також заощадите витрати палива на його запуск.

Ми пропонуємо:
 • Встановлення рідинних і повітряних опалювачів Webasto і Eberspacher для автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами.
 • Реалізація дистанційного керування обігрівом авто.

Система Вебасто може бути встановлена на абсолютно різні моделі автомобілів, в незалежності від типу палива, що використовується, будь це бензин або дизель.

Однією з особливостей передпускового обігрівача Вебасто є те, що їм можна керувати кількома способами:

– за допомогою вашого смартфона, з встановленим на ньому додатком;

– за допомогою пульта дистанційного керування;

– за допомогою установки таймера в авто, на якому ви можете заздалегідь запрограмувати в які дні, час, і до якої температури обігрівач повинен нагріти двигун і салон.

Існує два види автономної системи опалення Вебасто:

 1. Повітряний – для швидкого обігріву салону автомобіля. Дуже популярний у використанні серед рибалок і мисливців, а також у вантажівках, мікроавтобусах, вахтовій техніці та інших авто, в яких можливі ночівлі.
 2. Передпусковий рідинний – в основному використовується для швидкого прогріву двигуна перед його запуском. Обидва види передпускового обігрівача є безшумними, з низьким рівнем споживання струму.

Як тільки температура перевищує встановлений показник, який був вказаний вами, система відразу ж знижує інтенсивність роботи, переходячи в режим очікування до того моменту, поки температура знову не починає падати.

Також розробники Webasto не зупинилися тільки на боротьбі з холодом. Система Webasto (Вебасто) в жарку пору року може провітрювати салон автомобіля, до запуску двигуна включивши вентилятор. Ця функція робить комфортною посадку у ваш улюблений автомобіль після довгої відсутності, натомість розпечених сидінь і духоти.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: