Продаж та встановлення автомобільних підсилювачів м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Встановлення підсилювача

Автомобільний підсилювач – це серце акустичної системи автомобіля. Без його використання  побудова будь-якої звукової системи втрачає свій сенс. Якими б дорогими та якісними не були компоненти та автомагнітола, при неправильному підборі, чи поганої якості підсилювача, звук може не лише не покращитись, а й навпаки створити акустичний дискомфорт перебування в салоні.

 

Ми пропонуємо:
 •  продаж та встановлення автомобільних підсилювачів відомих світових виробників: Alpine, Audison, Focal, Helix, Hertz, Kicx, Mac Audio, Morel, Rockford Fosgate, Vibe, µ-Dimension та ін.

Підсилювачів на ринку дуже багато, від дешевих китайських до космічно дорогих брендових. Всі вони різняться за кількістю каналів, номінальній потужності, опору та форм фактору. Під кожне завдання потрібно ретельно підбирати необхідні характеристики підсилювача, адже одному клієнту хочеться зробити голосний звук, а іншому тихий, але якісний. 

Місце встановлення підсилювача звичайно ж не впливає на якість звуку, але і ті часи коли підсилювач можна було встановити в багажнику, прикріпивши його на спинку дивану також минули. Естетика в сучасному  автомобілі грає теж чималу роль для власника. 

Тому головна порада від нас – залиште це складне завдання з правильного підбору обладнання та його встановлення професіоналам, особливо коли постало завдання з покращення, а не заміни старого неробочого підсилювача.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: