Тонування автомобіля атермальними та металізованими плівками. Тонування вікон і фар автомобіля у м.Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Тонування автомобіля

Тонування автомобіля атермальними та металізованими плівками. Тонування вікон і фар автомобіля у м.Львів

Процес тонування автомобіля – це нанесення на скло спеціальної плівки для того, щоб додати автомобілю, як естетичної краси, так і для того,щоб отримати додаткові функціональні особливості. Тонування автомобільного скла, одна з найважливіших речей, яку слід зробити після придбання автомобіля. Дуже важливо, щоб тонування автомобіля проводили хорошою плівкою, ну і звичайно ж кваліфіковані фахівці.

Ми пропонуємо:
 • Повне та часткове тонування автомобіля металізованими плівками 3M або LLumar;
 • Тонування лобового скла та вікон автомобіля атермальною (теплозахисною) плівкою 3M Crystalline;
 • Бронювання скла автомобіля зміцнювальною (антивандальною) плівкою;
 • Тонування автомобільних фар, стопів і габаритів плівкою;
 • Розтонування вікон автомобіля.

Функції та особливості тонувальної автомобільної плівки:

 • Тонувальна плівка надає вашому автомобілю неперевершений зовнішній вигляд, а також приховує Вас від цікавих поглядів перехожих.
 • Тонування автомобільного скла захищає салон від вигорання, а Вас та ваших пасажирів від теплового дискомфорту. У зимовий час затоновані автомобільні вікна утримують тепло в салоні.
 • Тоновані автомобільні вікна знижують напругу з очей водія, викликану випромінюванням сонця.
 • Тонування зміцнює скло. При виникненні ДТП тонувальна плівка не дає осколкам вибитого скла завдати шкоди водієві і пасажирам. Також плівка трохи ускладнить грабіжникам процес проникнення в автомобіль.
 • Зниження витрат, пов’язаних з обслуговуванням автомобільного кондиціонера або ж клімат контролю.
 • Тонування перешкоджає проникненню в салон автомобіля 99% ультрафіолету, який вважається, шкідливим для шкіри людини.
 • Тонувальна плівка затемнює відблиски фар автомобілів, що їдуть позаду.
 • Тонований автомобіль має ефект односторонньої видимості, і захищає ваше приватне життя від сторонніх поглядів. Більш того, автомобільна тонувальна плівка, дає можливість зміни резонансної частоти скла – це захищає від зовнішнього прослуховування.

В процесі тонування автомобіля ми користуємося тільки американськими плівками перміум класу. Для роботи ми не використовуємо звичайну тонувальну плівку, яка має властивості вигоряти приблизно за 2 роки експлуатації. Тонування автомобільного скла виконується керамічною або металізованою плівкою. В процесі роботи використовується інструмент американського виробництва, в руках умілих майстрів з великим досвідом роботи.

Затонувати автомобіль можна плівками різної світло-пропускної здатності. Досить часто до нас звертаються клієнти із завданням затонувати передні вікна більш світлою плівкою (як її ще називають Євротонування), а задніх вікон навпаки темною, для комфорту пасажирів. Тонування лобового скла, здійснюється світлою тонувальною плівкою, для безпечної експлуатації автомобіля в темний час доби, а також, щоб не мати проблем при їзді по європейських дорогах.

Як показує практика, на відміну від минулих років, темними плівками в основному проводитися тонування комерційного транспорту. Сьогодні більш актуальна, так сказати в тренді, світла тонувальна плівка, яка не ускладнює огляд, а всього лише затемняє салон. Навіть, незважаючи на легкий рівень затемнення, плівка володіє спеціальною системою фільтрації сонячного світла, а також технічними характеристиками, притаманними темним плівкам.

Дуже важливо проводити тонування автомобіля на правильному сервісі в кваліфікованих фахівців, адже неправильно нанесена тонувальна плівка, створить дискомфорт, у процесі експлуатації автомобіля. Враховуючи той факт, що США на сьогодні продовжує утримувати лідируючі позиції в сфері виготовлення тонувальних плівок, ми рекомендуємо обклеювати автомобіль саме плівками їх виробництва. Виходячи з дешевизни китайських і корейських плівок, дуже багато майстрів купують їх і видають за брендові – тому будьте пильні і остерігайтеся підробок!

Дешева, неякісна тонувальна плівка погіршує огляд вдень і в темний час доби, поступово погіршує зір, після декількох років експлуатації тріскається і місцями вигорає! Звертаємо вашу увагу на те, що хороша якісна тонувальна плівка не може коштувати дешево!

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: