Land Rover Freelander 2 - Перетяжка салону (сидінь і дверних карт) шкірою. Встановлення штатної магнітоли і камери заднього виду. Повна шумоізоляція автомобіля. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Land Rover Freelander 2 – Перетяжка салону (сидінь і дверних карт) шкірою. Встановлення штатної магнітоли і камери заднього виду. Повна шумоізоляція автомобіля.
Land Rover Freelander 2 - Перетяжка салону. Шумоізоляція. Встановлення магнітоли і камери заднього виду.
13.11.2022

Ось ще один приклад комплексного тюнінгу автомобіля. Який сенс шукати по всьому місту майстрів на надання однієї послуги, а потім другої і третьої – коли всі роботи по тюнінгу автомобіля можна зробити в одному місці. Це і дешевше і якісніше і немає необхідності розбирати автомобіль десяток разів. Так вчинив і власник автомобіля Land Rover Freelander 2.

Приїхав він до нас з конкретними завданнями. Перше, що хотів клієнт, це збагатити і зробити комфортніше салон автомобіля, перетягнувши його шкірою світлого кольору. Сидіння він прийняв рішення перешивати світло коричневою шкірою, а дверні карти чорної. Панель і стійки вирішив залишити в тому ж стані.

Друге завдання, поставлене перед нами – це встановлення штатної мультимедійної системи. З огляду на комплектацію автомобіля, нам довелося перенести рідний невеликий екран в стелю шляхом виготовлення спеціальної рамочки. Ми вибрали для встановлення автомагнітолу Redpower 21023 . Вона працює під операційною системою Android і оснащена всіма функціями планшетного комп’ютера, в тому числі і GPS-навігацією і системою гучного зв’язку. У поличку над номерним знаком підсвічення і ручкою відкривання багажника ми акуратно врізали універсальну камеру заднього виду.

Поки шилися сидіння і відбувалися роботи по модернізації автоелектроніки, паралельно йшли роботи по шумоізоляції. Вирішено було робити повну шумоізоляцію, так як автомобіль і так вже був розібраний наполовину. Шумоізоляційними матеріалами були оброблені: підлога і стеля автомобіля, стійки і дверні карти, багажний відсік а також всі пластикові елементи включаючи передню панель.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: