Атмосферна підсвітка салону автомобіля Ambient Light у м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Атмосферна підсвітка інтер’єру авто

Одним з найдієвіших методів приємно вразити пасажирів свого автомобіля, підкреслити його стиль та надати неповторної естетики, є реалізація атмосферної підсвітки салону. Та й самому перебувати в авто з гарно підсвіченим інтер’єром набагато приємніше. Атмосферна підсвітка допоможе привернути увагу до особливостей інтер’єру, зробить окремі елементи виразнішими.

З кожним роком технологія підсвічування інтер’єру автомобіля змінюється, стає досконалішою, із розширеними можливостями. Якщо років 15 тому ми могли підсвітити лише зону ніг водія та пасажирів, лише одним кольором, то на сьогодні встановлення атмосферної підсвітки доступне в дверні карти, центральну консоль, дверні ручки та кишені, підсклянники і навіть на стелю (Зоряне небо). Все це з можливістю легко змінювати колір під настрій, використовуючи смартфон, а в окремих випадках навіть рідний екран головного пристрою.

 

Ми пропонуємо:
 • Встановлення модельних комплектів атмосферної підсвітки Ambient light
 • Встановлення універсальних комплектів контурної підсвітки авто
 • Підсвітка окремих елементів інтер’єру автомобіля
 • Продаж та встановлення модельних дефлекторів пічки, накладок на динаміки та твітерів з підсвіткою
 • Реалізація «Зоряного неба» на стелі автомобіля

На більшості сучасних автомобілях опція «Атмосферної підсвітки» вже присутня з заводу, але далеко не на всіх комплектаціях. Не всі мають змогу конфігурувати собі комплектацію автомобіля, адже в таких випадках його доводиться чекати дуже довго, а наявні авто в салонах, як правило роблять  доступнішими за ціною. При цьому багато опцій просто ігнорують під час конфігурації обладнання.

Отож, якщо вам дісталась автівка без «Атмосферної підсвітки» це не проблема. Сьогодні існують як модельні комплекти, так і універсальні, які при правильному встановленні нічим не поступаються в якості та естетиці модельним, а в окремих випадках навіть є кращим рішенням.

Модельні комплекти, як правило, доступні на відносно «свіжі» автомобілі. Комплектація їх залежить від вимог власника. Крім умовного «стандарту»,  що включає світловоди на двері та панель, в нас доступні дефлектори пічки з підсвіткою, накладки на динаміки, твітера та контурна підсвітка сидінь. Навіть якщо у вас вже встановлена атмосферна підсвітка з заводу, ми можемо розширити її кольорову гаму, або додати елементи яких вам бракує.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: