Продаж та встановлення автомобільних динаміків у м Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Заміна динаміків

Перед тим як вмикати в салоні свого автомобіля улюблену музику, слід подбати про якість її звучання. Без хороших динаміків досягти бажаної якості звуку нажаль неможливо, це один з найважливіших компонентів на рівні з підсилювачем. Найчастіше автовиробники пропонують майбутньому власнику обрати комплектацію з преміальною акустичною системою або з базовою, і нерідко переплата за таку комплектацію в рази виходить за рамки здорового глузду. Саме тоді логічно зайнятись комплектуванням акустичної системи, згідно своїх музичних вподобань, довірившись спеціалістам по автозвуку.

 

Ми пропонуємо:
 • Продаж та встановлення компонентних та коаксиальних автомобільних динаміків для покращення звучання
 • Заміна неробочих та пошкоджених динаміків в авто
 • Виготовлення подіумів для динаміків

Є й інші випадки, коли автовласник цікавиться заміною динаміків. З часом динаміки, як і будь-яка інша запчастина, зношуються. І це не дивно, адже постійні перепади температури, вологість, надгучне прослуховування аудіосистеми негативно впливають на здоров’я динаміка. Результатом цього є сторонні звуки, шум, хрипіння, або він взагалі перестає грати. Навіть один пошкоджений динамік зробить прослуховування музики в авто некомфортним.

Ми працюємо лише з динаміками найвідоміших виробників, які не тільки покращують звук в авто, а й славляться надійністю і довговічністю:  Alpine, Audison, Cadence, Clarion, Deaf Bonce, DLS, EDGE, Focal, Gladen Audio, Ground Zero, Helix, Hertz, JBL, Kicx, Mac Audio, Morel, Pioneer, µ-Dimension.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: