Автоакустика та автозвук Львів. Встановлення акустичних систем у Львові. — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Автоакустика

Ні для кого не секрет, що для багатьох людей (в основному, для чоловіків) машина в житті відіграє величезну роль, — це не тільки засіб пересування, а й предмет гордості, ознака достатку.

Якщо Ви любите якісний звук, а жоден автовиробник в штатній комплектації його не надає, і навіть у найдорожчих авто акустична система завжди на порядок нижче класом ніж сам автомобіль, тоді вам треба щось з цим робити.

Ми пропонуємо:
 • побудова акустичних систем будь якої складності
 • вдосконалення штатних акустичних систем

Більшість за звичкою шукає автозвук по магазинах або на ринку і часто потрапляє у пастки недобросовісних продавців, які просто збувають залежаний товар. У такому випадку Ви, в першу чергу, звертаєте увагу на дизайн, перелік «наворотів» технічні характеристики, які розписує вам продавець. Ви навіть не здогадується, що, придбавши автозвук, установка його потребує сумісності компонентів.

Тому ми пропонуємо довірити цю справу професіоналам. Залежно від ваших музичних уподобань, особливостей Вашого авто і ваших фінансових можливостей ми зможемо побудувати для вас якісну аудіо-систему у вашому автомобілі.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: