Кунги, ролети та кришки багажника для пікапів - Купити та встановити у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Кунги та кришки для пікапів

Кунги, рольставні та кришки багажника для пікапів – Купити та встановити у Львові

Конструкція кунга повністю закриває багажник пікапа і при цьому завершує цілісність автомобіля. Вона має вікна, освітлення, сигнали повороту, замикається на ключ. Саме слово кунг означає  – кузов уніфікований нормальних габаритів.

З кунгом пікап виглядає елегантніше, а багаж у повній безпеці. Не промокне, його не вкрадуть. Кунг додає корисного об’єму у відсіку. З ним можна обладнати спальне місце в салоні, перевозити великі предмети у закритому багажнику.

Ми пропонуємо:
 • Підбір кунгів, рольставнів та кришок відповідно до розмірів і марки вашого пікапа
 • Виготовлення та встановлення багажних конструкцій та кунгів
 • Тюнінг багажних конструкцій та кунгів
 • Корегування встановлених кунгів, ролет та кришок
 • Ремонт замків у кунгах, рольставнях та кришках
 • Демонтаж багажних конструкцій пікапів

Ці конструкції бувають пластиков і металеві. Пластик не обтяжує автомобіль, зате менш надійний. Метал міцніший. Однак додає ваги автомобілю.

Встановити кунг просто. Але це мають зробити спеціалісти. Щоби ідеально підходили розміри і заходили краї.

Звісно, кунг, як цілісна конструкція, коштує дорожче.

Простішим і дешевшим укриттям для вашого пікапа є пластикова кришка. Вона також замикається на ключ, захищає багаж, додає елегантності багажнику. Ідеально рівна, підійде для тих, хто любить чіткі контури та простоту. Її легко тюнінгувати.

Кришка може бути у вигляді ролет. Але вони менш надійні. На них не можна опертися чи поставити речі, їх можуть пошкодити злодії. Колір ролет підбирають під сам автомобіль. Покриття – ідеально гладке, щільно прилягає до країв кузова. При цьому не змінюється дизайн вашого пікапа.

Щоби ви не вибрали, встановити мають спеціалісти. Для того, щоб автомобіль та багажник виглядали як одне ціле, конструкції не хиталися і надійно кріпилися.

Експерти Автостудії  «Гараж 23» підберуть ідеальні аксесуари саме для вашого автомобіля – за розміром, ціною, кольором і функціями.

Наші роботи
Наші роботи
Корисне відео:
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: