Активація та встановлення Apple CarPlay та AndroidAuto у м.Львів – Онлайн навігація на рідному екрані — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Apple CarPlay/Android Auto

Встановлення та активація Apple CarPlay та Android Auto у Львові

З кожним роком телефони набирають все більше популярності. Ми використовуємо їх вдома, на роботі, в дорозі. Він став невід’ємною частиною нашого життя, адже кожен день ми використовуємо свої гаджети для прослуховування музики, перегляду новин, спілкування з друзями та рідними, перегляду фільмів, та навіть в робочих процесах

Сьогодні завдяки своїм мобільним пристроям, ми маємо змогу підключитись і до свого автомобіля. Завдяки таким технологіям як Android Auto та Apple CarPlay, у нас є можливість керувати усіма необхідними для водія програмами з рідного дисплею автомобіля. А приємним бонусом буде те що все керування ви можете здійснювати через штатні органи керування. Play Market та App Store, допоможуть вам завантажити додаткові карти навігації такі як Waze, Google Maps, та багато інших додатків на ваш вибір.

Ми пропонуємо:
 • активація CarPlay/Android Auto на рідних дисплеях;
 • переобладнання провідного CarPlay в безпровідний;
 • Встановлення CarPlay/Android Auto.

Вам не треба більше відволікатись під час поїздки на те щоб прийняти дзвінок, керувати системою супутникової навігації, переключати музику, получати або відправляти повідомлення, та ще багато чого іншого. Крім того, з панелі можна контролювати аксесуари HomeKit, наприклад обладнання відкривання гаражних воріт.

Для власників Iphone, Apple підготувала автомобільний інтерфейс iOS. Крім того, водій може використовувати електронну помічницю Siri. Як правило, голосову помічницю можна викликати, натиснувши на кермі відповідну кнопку.

Розробники Android Auto також знайдуть чим вас побалувати та зацікавити. Компанія Google подбала про своїх користувачів. Завдяки смартфону на Android у вас є доступ до великої кількості програм, таких як: навігаційні карти, музика, дзвінки, повідомлення, соціальні мережі, та багато інших, в тому числі і голосовий помічник.

Тому не зволікайте та завітайте до нашої Авто студії, ми подбаємо про те щоб ваша поїздка була комфортна.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: