Електропривід багажника на авто. Відкриття кришки багажника з пульта — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Електропривід багажника

Електропривід багажника. Відкриття кришки багажника з пульта

Електропривід задніх дверей, або електропривод багажника для деяких водіїв може здатися надмірністю, проте для багатьох, річ без якої користуватися автомобілем, вкрай незручно. Як показала практика насамперед незручність за відсутності цієї опції відчувають водії, у яких на минулому автомобілі вона була присутня.

Електро-привід багажника – це опція, яка дозволяє максимально зручно керувати відкриттям закриттям кришки багажника, як поза авто, так і в салоні. Насправді опція в першу чергу передбачає підвищення комфорту використання авто.

Ми пропонуємо:
 • продаж модельних комплектів опції «Електропривід кришки багажника»;
 • встановлення модельних комплектів опції «Електропривід кришки багажника».

Встановивши модельний комплект, який складається з блоку управління, нових стійок з моторами, а також замку з електро-дотяжкою ви отримуєте можливість відкривати та закривати багажник з оригінального пульта, та кнопки в салоні біля місця водія, а також закривати багажник з додаткової кнопки яка розміщується як правило у кришці. Якщо є зовнішня ручка відкривання, вона, як і раніше дасть команду відкрити кришку, проте тепер вона відкриватиметься плавно. Як додаткова опція є можливість доукомплектувати сенсором ноги. (Просто проведіть ногою внизу багажника, і він відкриється).

Незамінним помічником електропривід кришки багажника стане в таких мікроавтобусах як VW Multivan або Mercedes-Benz Vito/Viano/V-class, де задні двері досить важко піднімаються, і зачиняючись глушить пасажирів. Також з проблемами стикаються і власники седанів, хетчбеків та універсалів – важкі кришки, брудні ручки, кришка, що різко відскакує – все це вирішується установкою електроприводу кришки багажника.

Особливу увагу слід приділити тому пункту, що ми продаємо та встановлюємо саме модельні комплекти. Усі складові розроблені під конкретний автомобіль, та не вимагають доопрацювання у вигляді різання, зварювання або свердління додаткових отворів. Особливо важливий цей момент для тих, у кого новий автомобіль на гарантії, адже встановлення такого комплекту ніяк на ній не позначиться!

З повним каталогом моделей автомобілів, під які у нас є комплекти електроприводу кришки багажника, можна ознайомитися за посиланням нижче:

Наші роботи
Наші роботи
Корисне відео:
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: