Комплекти ліфт підвіски для позашляховика | Off-Road підвіска для джипів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Комплекти підвіски (ліфт комплекти)

Ліфт підвіска дозволяє збільшити відстань від землі до кузова автомобіля. Це поширений вид тюнінгу, що суттєво покращує функціонал позашляховика. Збільшується кліренс, покращується прохідність авто по бездоріжжю, з’являється можливість встановити колеса з більшим діаметром. Як приємний бонус – ліфт підвіска надасть автомобілю невпинний характер.

Ми пропонуємо:
 • продаж та встановлення комплектів ліфт-підвіски таких виробників як: OLD MAN EMU, FOX, Teraflex, Rough Country, BDS suspension, CLAYTON, Pro Comp, AEV

Ліфт підвіска є невіддільною складовою Off-Road підготовки автомобіля. Оснащення його силовими бамперами, лебідкою, багажником та іншими аксесуарами для джипінгу значно впливає на вагу, автомобіль просідає, оскільки на оригінальну підвіску йде надмірне навантаження. Як результат, вона виходить з ладу, може підвести в найнезручніший момент та суттєво ускладнює керування транспортним засобом.

Саме тут і знадобиться нова посилена підвіска, яка, до того ж може збільшити кліренс авто. Перевага комплектів ліфт підвісок в тому, що вони є модельними, і містять в собі всі необхідні компоненти. Це значно спрощує процес встановлення, підвіска виходить повністю укомплектованою, автомобіль поводить себе прогнозовано, як на високій швидкості, так і на бездоріжжі. Як правило комплекти містять в собі нові амортизатори, пружини, тяги, відбійники та проставки.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: