Volkswagen Passat B6 - Обклеювання хром-плівкою і фарбування Plastidip, пошиття салону, встановлення обвісу та альтернативної оптики, підсвітка дна -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen Passat B6 – Обклеювання хром-плівкою і фарбування Plastidip, пошиття салону, встановлення обвісу та альтернативної оптики, підсвітка дна
Volkswagen Passat B6 - Обклеювання хром-плівкою, підсвітка дна, тюнінг оптики та інтер'єру.
13.11.2022

З величезним задоволенням повідомляємо Вам про те, що ми закінчили один з найбільш цікавих і гарних проектів. Це тюнінг автомобіля Volkswagen Passat B6.

Дуже важливим у цьому проекті була його цілісність і продуманість, тобто всі компоненти і всі роботи були обговорені заздалегідь, а не як часто буває, коли починаєш робити одне, а в процесі клієнт ще щось додає, щось забирає, а щось робить зовсім не так як хотів спочатку. Тут же клієнт сам давав дуже слушні ідеї і що дуже важливо уважно слухав наші поради. Тому і результат вийшов дуже хорошим.

Що робилося в даному авто? Та майже все. Починали з повної шумоізоляції і перетяжки салону німецьким вінілом Mah. По всім елементами салону була зроблена стрічка білими нитками. Деякі елементи пластику були переклеєні плівкою «рифлений алюміній».

Що стосується зовнішнього тюнінгу. Автомобіль був обклеєний японської хром-плівкою Nіppon. На автомобіль було встановлено обвіс, який був покритий рідкою гумою Plastidip. Також була замінена решітка радіатора, яка теж була покрита гумою в колір «чорний мат». Вся оптика була замінена на альтернативну. В результаті зовні вийшло дуже цікаве поєднання, з першого погляду абсолютно непоєднуваних кольорів і фактур, хрому і чорного мата. На нашу думку це поєднання виглядає дуже ефектно і підходить до цього автомобіля. Дно було підсвічене синім кольором, в колір салону автомобіля.

Ну і закінчили ми звичайно дисками, і звичайно дисками з чорним матом. За допомогою розширювачів, вихід дисків збільшився на 2.5 см, що додало автомобілю агресивності, не дивлячись на те, що ми не ставили диски великого діаметру, тому що на наших дорогах це не дуже практично.

Після всіх цих маніпуляцій автомобіль змінився на 100%: з абсолютно непримітного сірого Volkswagen Passat B6, яких на вулицях тисячі він став яскравим і впізнаваним. Дуже складно не звернути увагу на такий автомобіль.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: