Автосигналізації Львів. Продаж та встановлення сигналізації у Львові — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Охоронні системи

Жоден автовласник не обходитися без установки охоронної системи в свій автомобіль.

Мотивація цієї установки може бути різною. Одні ставлять будь-яку сигналізацію, щоб просто була, інші ставлять комплексні рішення для того щоб їх автомобіль не був викрадений, треті ставлять аавтомобіль на обслуговування до спеціалізованих підприємств.

Ми підберемо рішення для клієнта будь-якої категорії.

Ми пропонуємо:
 • Одно- та двосторонні сигналізації
 • GSM/GPS – охоронні системи
 • Іммобілайзери
 • Механічні, та електро-механічні засоби блокування
 • Супутникові охоронні системи з постановкою під охорону в диспечеському центрі

У бюджетних сигналізаціях робиться наголос на здешевлення всіх пристроїв при збереженні основних функція. Такі автосигналізації в залежності від вартості можуть бути укомплектовані додатковими датчиками і реле. Такі охоронні системи навряд чи допоможуть від професійних викрадачів, але захистять автомобіль від викрадення злочинцями більш низького класу.

Комплексне рішення з захисту автомобіля представляє з себе певний набір охоронних засобів, кожне з яких буде заважати викрадачеві застосувати певні інструменти для злому, або покликане максимально ускладнити завдання викрадення. Таке рішення складається як правило з декількох пристроїв різного типу дії і дозволяє зробити угон автомобіля або практично неможливим або максимально його ускладнити. В такому випадку більшість викрадачів воліє викрадати такий же автомобіль, але з більш простий охоронною системою, ніж ризикувати бути спійманим при викраденні автомобіля на який встановлена така охоронна система.

Так само існують системи безпеки, які не тільки встановлюються на автомобіль і перешкоджають його угону, але крім цього машина постійно перебувати на контролі у підприємства, яке бере автомобіль на обслуговування. Такі системи максимально ефективні, тому що крім захисту від угону, вони дозволяють знайти автомобіль і після того як він, не дай Бог, трапився, так само в більшості випадків клієнт перебуває під захистом від розбійного нападу, і навіть в разі потрапляння в аварію співробітники диспетчерського центру викличуть все трубуемие невідкладні служби.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: