Тюнінг та переробка вихлопних систем м.Львів – Встановлення систем активного вихлопу Thor — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи у Львові. Системи активного вихлопа

Якщо очима автомобіль люди сприймають по вигляду (Феррарі виглядає дещо краще Запорожця), за кольором, по дисках, по обвісах, то вухами ми автомобіль сприймається по звуку вихлопної системи. У більшості випадків стоковий звук вихлопної системи звучить ніяк і ті власники, які хочуть щоб їх авто виділялося на загальному тлі інших машин, переробляють вихлопну систему під свої вимоги.

Переробити вихлопну систему в своєму автомобілі можна звичайно і самостійно, але в більшості випадків люди звертаються на спеціалізовані сервіси та СТО. Ми готові виготовити або вдосконалити вихлопну систему під Ваші вимоги.

Ми пропонуємо:
 • Виготовлення прямоточних вихлопних систем
 • Встановлення електронного вихлопу
 • Видалення сажових фільтрів і каталізаторів
 • Встановлення спортивних каталізаторів
 • Виготовлення Даунпайп, Х-пайпов, Y-пайпов, H-пайпов, Т-пайпов
 • Заміна елементів вихлопної системи (глушників, каталізаторів, полум’ягасників і т.д.)
 • Вивід вихлопної системи на дві сторони
 • Заміна насадок на глушники

Тюнінг вихлопної системи може складатися з різних напрямків, а так само поєднань між ними. Основні види це:

Зміна звуку вихлопної системи
Зміна звучання автомобіля може бути як зміною гучності звуку в бік її збільшення або зменшення, а також так само зміна характеру звучання вихлопної системи. Цього можна досягти двома способами.

Перший це повна або часткова переробка вихлопу авто і заміною або видаленням існуючих елементів.

Другий це установка активного вихлопу без зміни оригінальної системи, який дає можливість змінювати звучання вихлопної системи через смартфон.

Збільшення потужності автомобіля
Оригінальна вихлопна система автомобіля побудована таким чином, що для дотримання екологічних норм вона душить двигун і частину своєї енергії він витрачає на викид газів. Якщо правильно підійти до модернізації системи, то можна отримати досить непоганий приріст потужності не втручаючись в двигун, а якщо ще попрацювати з блоком управління програмно (чип-тюнінг) то зростання може бути досить значним і досягати 25-30%.

Зміна зовнішнього вигляду
Зовні ми можемо запропонувати Вам різні варіанти насадок на глушники, а так само роздвоєння вихлопної системи на дві сторони.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: