Встановлення опції «Безключовий доступ» на авто у Львові
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Безключовий доступ

Система безключового доступу дає можливість власнику автомобіля не витрачати час на пошук ключа в кишені чи в сумці серед інших речей. Якщо ключ перебуває на відстані одного метра від автомобіля, власникові достатньо просто піднести руку до ручки відкриття і все — автомобіль відчинено. При наявності кнопки Start-Stop, взагалі немає потреби витягати ключ. Головне, щоб він був при вас.

 

Ми пропонуємо:
 • Встановлення оригінальних штатних систем безключового доступу
 • Встановлення неоригінальних модельних комплектів «Безключового доступу»
 • Встановлення охоронних систем з опцією «Комфортний доступ»

Наявність цієї зручної функції залежить від комплектації автомобіля, а саме чи її замовив той, хто комплектував автомобіль (автосалон чи безпосередньо власник). Якщо автомобіль не новий, то є ймовірність, що попередньому власнику ця опція не була потрібна, а якщо новий, з салону, то дилер міг зекономити, щоб зробити вартість автівки привабливішою для ринку.

В будь-якому з цих випадків, якщо ви отримали автомобіль без опції «Безключовий доступ», є варіанти розв’язання проблеми. Перший це інсталяція модельного комплекту, який призначений конкретно для цього автомобіля та програмування його комп’ютера. Такі комплекти як правило містять в собі нові ручки відкриття/закриття дверей та антени. В роботі використовують оригінальні запчастин або замінники.

Другий варіант реалізації опції безключового доступу можна здійснити за допомогою додаткового встановлення охоронної системи, що розпізнає мітку на певній відстані від автомобіля та знімає його з охорони, після чого двері прочиняються. Окрім комфортного безключового доступу ви отримаєте пакет охоронних функцій доставної сигналізації.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: