Покращення світла в авто м.Львів | Встановлення BI-LED та BI-XENON лінз
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Встановлення та заміна лінз

Якісне світло автомобіля – це в першу чергу ваша безпека, безпека ваших пасажирів та безпека всіх інших учасників дорожнього руху. Це те, чому варто приділити чималу увагу, незалежно від року випуску автомобіля, або його класу, адже погане освітлення може бути як в автівці якій понад 10 років, так і на машині якою ви користуєтесь лише 2 роки.

Автомобільна оптика може бути зі звичайною галогеновою лампочко, лінзована  з ксеноном або з тим самим галогеном, або ж LED оптика. Остання на сьогодні, покращення не вимагає, а от з першими двома варто попрацювати.

Річ у тім, що автомобільні фари з заводу роблять не розбірними, і самостійно щось покращити майже неможливо. Багато водіїв просто купують замість ламп галогену ксенонові або LED лампи, з надією, що покращиться світло. В такому випадку світло справді стає яскравішим, але рефлектор розсіює його і ви починаєте сліпити зустрічних водіїв, тим самим наражаючи на небезпеку себе і оточення. Єдиний правильний варіант це встановлення лінз.

Ми пропонуємо:
 • Встановлення BI-LED лінз в оригінальну оптику
 • Заміна вигорівших ксенонових лінз на BI-LED
 • Встановлення і заміна ксенонових лінз, ламп, блоків розпалу

З появою BI-LED лінз, ксенонові втратили свою актуальність. LED яскравіший, надійніший та довговічніший. Процес встановлення полягає в розбиранні фар спеціальним інструментом, очищенні старого герметика, безпосередньо сам монтаж блоку BI-LED лінзи, ну і звичайно встановлення скла з його герметизацією. Весь монтаж блоку лінзи прикривається маскою, таким чином створюється візуальний ефект, наче лінза там встановлена з заводу.

Інша справа, коли на автомобілі вже встановлені галогенові або ксенонові лінзи. З часом рефлектор в середині лінзи вигоряє, вона мутніє, і, як результат, відсутнє якісне освітлення дороги. Як правило це трапляється на автомобілях яким понад 5 років. В такому випадку процедура заміни лінз на BI-LED практично така сама, але підбираються спеціальні модельні перехідні рамки, які дозволяють інсталювати нову BI-LED лінзу на місце старої. Це дозволяє зберегти оптику функціонально, якщо, до прикладу, було присутнє адаптивне світло, воно збережеться і надалі.

BI-LED лінзи мають в собі одночасно і ближнє і дальнє світло, що регулюється положенням шторки в середині блоку. Тобто, якщо у вас присутні відокремлені лампи ближнього і дальнього світла, ви отримаєте ближнє світло і 2 дальніх, одне з яких буде в лінзі. На систему керування лампою таке покращення не вплине. 

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: