Комплексний тюнінг автомобілів у Львові. Тюнінг студія Львів — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Комплексний тюнінг

У вас є багато ідей з приводу тюнінгу Вашого автомобіля і ви не знаєте, хто зможе втілити їх у життя? Тоді Ви потрапили за адресою!!! Ми допоможемо зробити так, щоб ваші ідеї і мрії стали реальністю.

Тепер Вам непотрібно їздити до десятків майстрів, кожний з яких робить тільки один вид роботи, не треба погоджувати їх роботу між собою і не треба нікого шукати.

Ми можемо зробити це все в одному місці. Ми займаємося більшістю з відомих напрямків тюнінгу. Завдяки багаторічному досвіду роботи в цій сфері всі проекти ми робимо на найвищому рівні!!!

Ми пропонуємо:
 • побудова акустичних систем будь-якого рівня складності;
 • зовнішній тюнінг автомобіля, в т.ч. тюнінг пакети від провідних світових брендів Mansory, AMG, Hamann і т.д.;
 • комплексний тюнінг інтер’єру автомобіля;
 • вінілографія і стайлінг автомобіля плівками;
 • захист ЛФП автомобіля антигравійною плівкою;
 • VIP переобладнання автомобіля, створення офісів на колесах;
 • встановлення додаткової автоелектроніки, а також перепрошивка і адаптація оригінальних систем автомобілів преміум-класу;
 • вібро-шумоізоляція авто;
 • тюнінг оптики і комплексне підсвічування автомобіля;
 • стаціонарні радар-детектори та антирадари;
 • покриття автомобіля рідкою гумою Plastidip;
 • офф-роуд підготовка 4х4.

На відміну від багатьох майстрів ми не сидимо на місці, ми постійно відстежуємо новинки і тенденції на ринку автомобільного тюнінгу, щоб бути першими у Львові хто зможе запропонувати їх Вам.

Так, ми звичайно не всесильні: є ще напрями, які ми не починали або ті, що робити у Львові просто не рентабельно, але і це не біда. Якщо чогось не можемо ми, то нам допоможуть наші партнери, з інших регіонів України які це вміють робити і мають необхідне технічне забезпечення для реалізації поставленного завдання. Ми дружимо і спілкуємося з колегами з провідних тюнінг-ательє Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та інших міст.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: