Поклейка елементів авто вініловою плівкою м. Львів
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Стайлінг авто плівками

Зробити авто унікальним дуже просто! Інструментом для цього слугує автомобільна вінілова плівка, кольорова гамма якої дозволяє реалізувати на автомобілі будь-які фантазії та ідеї. Крім простої зміни кольору автомобіля, шляхом оклейки його в вінілову автомобільну плівку, існує ще поняття «Стайлінг плівкою», яке передбачає часткову оклейку елементів авто.

До прикладу, найчастішим завданням яке ставлять перед нами клієнти є оклейка даху автомобіля в чорну глянцеву плівку. Таким чином створюється ефект присутності в автомобілі панорамного даху. Такий ефект збагатшує зовнішній вигляд автомобіля. Ще одним частим питанням клієнтів є оклейка плівкою хромованих елементів – так звана послуга «Антихром». Першою причиною такого рішення є непопулярність хромованого стилю, який був трендом  початку 2000-х. Другою є те, що агресивна хімія на наших мийках псує оригінальне хромоване покриття, воно стає мутним, з’являється корозія, а трапляється що і покриття злазить повністю. Відновленню такі елементи не підлягають,  тоді як переклейка в чорний глянець допоможе «оживити» зовнішній вигляд автівки.

Ми пропонуємо:
 • Оклейка даху автомобіля чорною глянцевою плівкою
 • Оклейка хромованих елементів плівкою
 • Нанесення спортивних смуг на авто
 • Нанесення аплікації на авто
 • Нанесення повноколірного зображення на авто
 • Поклейка камуфляжної плівки
 • Оклейка елементів авто карбоновою плівкою
 • Притемнення задніх ліхтарів плівкою

Ще одним трендом стайлінгу, який то періодично з’являється то періодично зникає, є «карбонізація». Робити елементи авто з карбону ми також вміємо, але по вартості вінілова карбонова плівка буде цікавішою для клієнтів. Варто також додати, що технічний прогрес зробив таку плівку настільки ідентичною оригінальному карбону, що на око й не відрізниш.

Ну і звичайно, як же без спортивних смуг! Пустити смугу або дві через кузов авто, особливо якщо це спортивне купе! Така автівка миттю приверне увагу перехожих дівчат)!

Не так часто,  але все одно актуальним напрямком стайлінгу авто є аплікація та нанесення плівки з повноколірним друком. Якщо у вас є бажання перенести будь-яку картинку або макет художника на автомобіль,  знайте – це цілком реально! Зображення друкують на плівці, ламінують і руками професійних майстрів з легкістю наноситься на автомобіль.

Наші роботи
Наші роботи
Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: